baneris leidinys

switchNuotr. Renginio metu mokiniai buvo kviečiami prisiliesti prie naujausių technologijų ir visa galva pasinerti į jų teikiamus malonumus.

Daugiau nei 60 mokinių iš Marijampolės regiono apsilankė jau antrąjį kartą rugsėjo 8–9 d. Vilniuje vykusiame didžiausiame Baltijos regione moderniųjų technologijų ir verslumo renginyje #SWITCH! Tarp dalyvių buvo ir „Varpo“ mokyklos mokiniai.
 
Dvi dienas trukusiame renginyje iš viso susirinko daugiau nei 10 tūkst. dalyvių. Sėkmės istorijomis dalijosi daugiau kaip pusšimtis pranešėjų iš Lietuvos ir užsienio, renginio metu taip pat pirmą kartą Europoje pristatyti dronai-padavėjai. O 712-ai moksleivių iš visos Lietuvos dalyvaujant didžiausioje programavimo pamokoje buvo užfiksuotas pasaulio Gineso rekordas.

Į renginį atvykę mokiniai buvo kviečiami prisiliesti prie naujausių technologijų ir visa galva pasinerti į jų teikiamus malonumus įrengtoje interaktyviojoje technologijų zonoje „Cool&Crazy“. Čia buvo galima išbandyti virtualios realybės akinių dronų, 3D spausdintuvų, robotų ir daugybės kitų technologinių inovacijų teikiamas galimybes.

Jaunimas taip pat turėjo progą paprastai ir be rizikos susipažinti su investavimu – vertybinių popierių birža, kompanija „Nasdaq“ specialiai #SWITCH! renginiui sukūrė virtualų investicinį žaidimą „Nasdaq Baltic Stocket“. Internetinės reklamos valdymo IT sprendimus kurianti įmonė „Adform“ surengė dviejų dienų trukmės idėjų konkursą – „Adform“ Hakatoną. Jame jaunuoliai susirungė pristatydami genialiausias idėjas skaitmeniniam verslui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos