akcija2024 568px

skautai luksiai
Nuotr. 250 skautų po savo stogu priėmė Lukšių Vinco Grybo gimnazija.


Tradicinė skautų rudens sueiga „Ne vien retro“, kurioje dalyvavo 250 skautų iš Šilalės, Šilutės, Jurbarko bei Šakių rajono, spalio pabaigoje vyko Lukšiuose. Lukšių „Ąžuolo“ draugovė, kurioje šiuo metu yra per 50 skautų, pasitiko savo draugus ir paruošė puikią dviejų dienų programą: skautai demonstravo kūrybiškumą, pagilino astronomijos žinias, dalyvavo naktiniame žygyje, susipažino su miesteliu ir jo apylinkėmis.
 
Sueiga prasidėjo atidarymo rikiuote Lukšių parke „Siesarties vingis“. Liepsnojant laužui, sueigos komendantas Dominykas Urbštas išklausė visų draugovių raportus ir skanduotes. Geros nuotaikos ir puikaus oro linkėjo ,,Ąžuolo“ draugovės draugininkė Jolita Zokienė. Jau sutemus visa rikiuotė su daina išskubėjo į Lukšių Šv. Juozapo bažnyčią, kurioje buvo aukojamos šv. Mišios už skautus.

Labiausiai laukiamas buvo vakaro laužas, kurio tema ,,Ne vien retro“. Lukšių Vinco Grybo gimnazijos aktų salėje visos draugovės demonstravo savo talentus. Skautai dainavo, šoko, improvizavo įvairių stilių dainas. Nuobodžiauti neleido kandidatės į patyrusias skautes Liusija Oliškevičiūtė ir Arijana Bagdanavičiūtė.

Tą vakarą dar ilgai skambėjo juokas žiūrint vasaros stovyklos filmą, kuriame užfiksuoti stovykloje patirti įspūdžiai. Vėliau, kol jaunesnieji skautai klausėsi įdomaus astronomijos mokytojo Antano Burkšaičio pasakojimo apie žvaigždes, vyresnieji linksminosi skautiškoje diskotekoje, bendravo, dalijosi įspūdžiais.

Įkvėpti gryno oro pakvietė skautų žygis naktinėmis Lukšių gatvelėmis.

Antroji sueigos diena prasidėjo radijo laida ir linksma muzika, kuri aidėjo gimnazijos koridoriuose bei klasėse. Radijo laidos vedėjos nuotaikingai pasveikino švenčiančius gimtadienius ir kvietė į rytinę mankštą. Tą dieną oras nelepino, bet visi skautai vadovaujasi šūkiu, kad nėra blogo oro, yra tik bloga apranga. Aplankę Zyplių dvarą ir išklausę dvaro istoriją, visi skautai skubėjo prie didžiulio katilo, kuriame jau virė pietūs. Karšta ir skania sriuba vaišino dviejų skautų tėveliai Vilma ir Giedrius Poškai. Pasistiprinę renginio dalyviai grupelėmis pabiro po Lukšių miestelį, kur jų laukė paskutinė sueigos užduotis – orientacinis žaidimas.

Už įvykusią ir pavykusią sueigą Lukšių ,,Ąžuolo“ skautų draugovė dėkoja visiems prisidėjusiems.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos