baneris leidinys

Valstybės pažinimo centras, LR Švietimo ir mokslo ministerija bei Ugdymo plėtotės centras vykdo nacionalinį projektą „Pažink valstybę“, kuriame aktyviai dalyvauja ir Šakių rajono mokyklos.

Projekte „Pažink valstybę“ dalyvauja Šakių „Žiburio“ gimnazija, kuri sprendžia per didelio plastikinių maišelių naudojimo ir nepakankamo atliekų rūšiavimo problemą (kuruojanti mokytoja Žaneta Pratusevičienė). Griškabūdžio gimnazija, kaip ir šakiečiai, sprendžia atliekų rūšiavimo trūkumo problemą (mokytoja Virginija Puskunigienė). Sintautų pagrindinė mokykla ieško būdų sumažinti mokymosi krūvį ar padėti mokiniams rasti patogius mokymosi metodus (mokytoja Regina Bakienė)
Gelgaudiškio pagrindinė mokykla dirba sveikatos problemų sprendimo link.
 
Vykdomo projekto tikslas – supažindinti moksleivius su įvairiomis viešojo gyvenimo sritimis, aptarti aktualias regionines ir nacionalines problemas bei jų sprendimo būdus. Į projekto veiklas įsitraukė 6–11 klasių mokiniai iš 60-ies Lietuvos mokyklų, esančių įvairiuose miestuose bei rajonuose. Pasitelkdami naujus mokymo metodus ir netradicines mokymosi aplinkas, dalyviai ne tik diskutuoja apie visuomenei aktualias problemas, tačiau ir, bendradarbiaudami su savivaldos ar nacionalinėmis institucijomis, sprendžia konkrečią pasirinktą problemą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos