baneris leidinys

Šakių „Varpo“ mokykla pradeda trejų metų Erasmus+ KA2 bendrojo ugdymo sektoriaus tarpmokyklinės strateginės partnerystės projektą „Asmenybės lavinimas per judriuosius žaidimus“, kuriame dalyvauja septynios Europos šalys: Airija, kuri koordinuoja šį projektą, Lenkija, Slovėnija, Graikija, Prancūzija, Ispanija ir Lietuva.

Lapkričio 8–12 d. „Varpo“ mokyklos direktorius Vitas Daniliauskas, projekto koordinatorė Daiva Mažeikienė ir IT mokytojas Alvydas Grinkevičius buvo išvykę į pirmąjį projekto partnerių susitikimą Airijoje, Killarney mieste. Susitikimo metu buvo aptarti artimiausi bei viso projekto darbai, planai, siekiai ir lūkesčiai.
 
„Džiugu, kad visų šalių mokytojai nusiteikę rimtam darbui, kuris daugiausiai naudos turėtų duoti visų mūsų mokiniams, nes jis skirtas savęs ir mokinių tarpusavio supratimo, draugystės, tolerantiškumo gerinimui“, – sako projekto koordinatorė.

Susitikimo Airijoje metu visos šalys partnerės pristatė savo šalis, miestus ir mokyklas. Pristatymas vyko mokykloje, kurioje mokosi tik 25 vaikai. Vaikai labai laukė svečių – paruošė gražius stendus su žemėlapiu, partnerių vėliavomis, ant kurių puikavosi tos šalies kalba parašytas sveikinimas „Sveiki atvykę“. Pristatinėdami savo šalį, airių vaikai grojo tradiciniais instrumentais bei dainavo, o varpiečiai taip pat pristatė savo šalį, mokyklą bei pavaišino grybukais.

„Vieną dieną praleidę rimtai dirbdami, kitą dieną aplankėme Killarney miesto merą, kuris mus šiltai priėmė ir vis kartojo, kad mūsų projektas ir apskritai tokie projektai yra labai reikalingi, nes vaikai yra mūsų ateitis, ir kaip mes juos išauklėsime, kokius elgesio modelius juose išugdysime, tokiais žmonėmis jie ir užaugs“, – įspūdžiais dalijosi D. Mažeikienė.

Ji patikino, kad sugrįžę namo ir turėdami realių darbų planą, telks mokyklos bendruomenę šių darbų įgyvendinimui.

„Manome, kad mūsų laukia smagus ir įdomus darbas“, – vylėsi pedagogė.

Ji informavo, kad projekto metu mokiniai aktyviai dalyvaus įvairiuose užsiėmimuose: mokysis ir žais judriuosius žaidimus, susipažins su kitų šalių kultūromis ir mokiniais, su kuriais internete bendraus tiesiogiai. Taip pat atliks įvairius kūrybinius darbus: kurs eilėraščius, gamins atvirukus, lėles, lankysis ligoninėse, senelių namuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos