baneris leidinys

Lapkričio 15 d. vyko prieš dvejus metus įsteigto Šakių trečiojo amžiaus universiteto (TAU) valdybos susirinkimas. Susirinkimo metu TAU pirmininkė Margarita Liukaitienė pristatė metinę veiklos ataskaitą, taip pat išrinktas TAU ženklas bei naujoji valdybos narė.

Prieš dvejus metus įsteigtame universitete šiuo metu yra keturi fakultetai ir mokslus kremta, bendrauja ir kitaip laisvalaikį leidžia daugiau kaip 300 studentų. Tiesa, dar tuomet, kai toks darinys kaip Trečiojo amžiaus universitetas buvo tik pamąstymų lygmenyje, buvo svarstoma, o kaip viskas bus, ar žmonėms tikrai to reikia.
 
Tačiau viena svariausių TAU atsiradimo priežasčių ir tapo rajono gyventojų noras mokytis. Tad devyni steigėjai kaip tarė, taip padarė, Šakiuose įsteigė universitetą, kuris dabar pritraukęs daugybę ne tik Šakių, bet ir viso rajono mokytis norinčių žmonių dėmesį. Tiesa, vienos populiariausių universitete – užsienio kalbos.

Praėjusį trečiadienį vykusiame susirinkime ne tik aptarta universiteto veikla, tačiau į valdybą išrinkta ir nauja narė – Diana Jazukevičienė. Moteris į valdybą išrinkta vietoj iš narių pasitraukusio rajono savivaldybės mero Edgaro Pilypaičio. Be to, Trečiojo amžiaus universitetui atsakingai buvo renkamas ženklas. Iš dviejų pasiūlytų variantų valdyba vienbalsiai nusprendė, kad nuo šiol dailininkės Lolitos Rūgytės sukurtas simbolis taps TAU ženklu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos