baneris leidinys

sintautu darzelis
Nuotr. Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ direktoriaus pavaduoja ikimokykliniam ugdymui Rūta Galinskienė (dešinėje) ir priešmokyklinės grupės auklėtoja Vilija Daniliauskienė kartu su auklėtiniais džiaugėsi sėkme.


Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Vyturėlis“ auklėtiniai sėkmingai pasirodė kūrybinių darbų konkurse „Gyvulininkystė ir mes“. Iš 100 iniciatyvių ugdymo įstaigų – darželių ir mokyklų – jie papuolė tarp 15 geriausių ir buvo nominuoti ikimokyklinių ir priešmokyklinių ugdymo įstaigų kategorijoje.
 
Į konkurse dalyvaujančias švietimo įstaigas iškeliavo edukacijai reikalinga mokomoji medžiaga, pratybų knygelės, spalvinimo albumėliai, pažintiniai filmukai apie ūkinius gyvūnus ir kitos mokymosi priemonės.

Pasinaudodami gauta medžiaga, Sintautų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus auklėtiniai kartu su pedagogėmis ir tėveliais ruošėsi įvairiems užsiėmimams – atliko bandymus ir eksperimentus su žaliu ir virtu kiaušiniu, iš pieno gamino varškę, kepė sausainius, ragavo ne tik karvutės, bet ir ožkytės pieno, sūrio, rūgpienio. Vaikai savo rankomis kedeno vilnas, stebėjo, kaip auklėtoja verpia siūlus, suka lankčiu sruogas, veja kamuoliukus.

Darželinukų tėveliai pakvietė į savo ūkius susipažinti su karvutėmis, avytėmis, stručiais ir kitais gyvūnais, o mažesnius gyvūnėlius (triušius, ožiukus) atvežė į darželį, kur vaikai galėjo juos glostyti, maitinti, jais rūpintis.

Neišdildomus įspūdžius vaikams paliko ekskursijos į Ritinių bendruomenės „Sūrių namus“, Kukarskės „Ožiukų mokyklą“. O kiek dar nupiešta, nulipdyta iš modelino, žiūrėta filmuotos medžiagos, inscenizuota, žaista įvairių žaidimų...

Praėjusį antradienį darželio atstovai – 10 vaikučių ir du pedagogai – buvo pakviesti į Kauno rajono Raudondvario dvaro menų inkubatorių. Įdomia programa, šiltu priėmimu, svetingumu vaikučius džiugino ne tik organizatoriai, bet ir veršiukas Dobiliukas. Namo sintautiečiai grįžo pasisėmę daug gerų emocijų, su puikia nuotaika, dovanomis, gėlėmis ir padėka.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos