baneris leidinys

Šakių „Varpo“ mokykloje vyko rajoninė 7–8 klasių anglų kalbos olimpiada, kurioje daugiausiai prizinių vietų laimėjo Šakių „Varpo“ mokyklos ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokiniai.

Tarp 18 olimpiadoje dalyvavusių septintokų geriausiai pasirodė Liutauras Mureika iš Šakių „Varpo“ mokyklos (mokytoja Jūratė Poderienė). Jis surinko 64 taškus iš 70 galimų. Antrąją vietą pasidalijo trys mokiniai – Modestas Baltrušaitis (mokytoja Alma Logminienė) iš Kidulių pagrindinės mokyklos, Arnoldas Jančius ir Povilas Sederevičius (mokytoja Vilija Leveckytė) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, tik trimis taškais atsilikę nuo nugalėtojo. Trečioje vietoje – Emilija Puišytė (mokytoja Jūratė Kriaučiūnienė) iš Sintautų pagrindinės mokyklos ir Karolis Pavalkis (mokytoja Daiva Sabaliauskienė) iš Šakių „Varpo“ mokyklos, pelnę po 60 taškų.
 
Tarp 26 olimpiadoje dalyvavusių aštuntokų triumfavo varpietė Justė Jakaitytė (mokytoja D. Sabaliauskienė), surinkusi 74 taškus iš 80 galimų. Antrąją vietą laimėjo Lukas Sabeckas (mokytoja Jolita Puidokienė) iš Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro, tik dviem taškais atsilikęs nuo nugalėtojos. Trečiąją vietą užėmė Nojus Bataitis (mokytoja V. Leveckytė) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, pelnęs 70 taškų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos