baneris leidinys

Balandžio 5 d. Skriaudžių pagrindinėje mokykloje (Prienų rajonas) vyko respublikinė mokinių projektinių darbų konferencija „Projekto metodas pamokoje“. Šakių rajonui joje atstovavo Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos, Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai.

1–4 klasių sekcijoje puikiai pasirodė Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos ketvirtokė Gabrielė Petrauskaitė (mokytoja Virginija Kasparaitienė). Jos pristatytas projektas „Rūdžių atsiradimas“ buvo pripažintas geriausiu. Tad Gabrielė tapo pradinių klasių sekcijos laimėtoja.
 
Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ketvirtokės Akvilė Laukaitytė ir Augustė Endriukaitytė (mokytoja Rita Šutrikė-Mataitienė) konferencijoje pristatė respublikinį „eTwinning“ projektą „Kas yra skaičius 4?“

5–10 klasių sekcijoje dalyvavo du Lukšių Vinco Grybo gimnazijos mokinių projektai. Vienas jų – „Pievų gyventojai Vytauto Tamulaičio pasakoje „Svirplio muzikanto kelionės” ir realybėje“, kurį pristatė penktokai Evita Lažauninkaitė ir Vilius Sutkus (mokytojos Stasė Burkšaitienė ir Virginija Laugalienė). Antrąjį projektą „Nitratų nustatymas lietuviškose ir importinėse daržovėse“ paruošė antrokės gimnazistės Rugilė Raudžiūtė ir Erika Neverauskaitė (mokytoja V. Laugalienė).

Abu lukšiečių projektai tapo konferencijos laureatais.

Skatinamasis prizas šioje vyresnių klasių sekcijoje buvo įteiktas Plokščių mokyklos-daugiafunkcio centro penktokei Marijai Gafurovai (mokytoja Rasita Gokdere) už tarptautinį integruoto ugdymo projektą „Country from a box“ („Šalis iš dėžutės“).

Respublikinė mokinių projektinių darbų konferencija „Projekto metodas pamokoje“ organizuota jau dešimtąjį kartą. Projektas skatina mokinius jų mokymąsi sieti su tikrove, ieškoti sąsajų tarp daiktų ir reiškinių, pratintis dirbti grupėje kartu su kitais, taip pat integruoti gamtos, technikos, humanitarinių, socialinių, meninių ir kitų dalykų žinias bei ugdyti kritinio mąstymo ir tiriamojo darbo įgūdžius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos