baneris leidinys

draugystes zygis
Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, pristatydami automobilio įrangą ir galimybes, nusprendė pajuokauti ir išmaudyti žygio dalyvius, kurie karštą dieną apsidžiaugė šaltu dušu. Organizatorių nuotr.

Birželio 18–19 d. Sudargo poilsiavietėje vyko tradicinis vaikų ir jaunimo „Draugystės turistinis žygis 2019“. Šiais metais jame dalyvavo aštuonios komandos: Sintautų ir Kidulių pagrindinių mokyklų bei Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyriaus, Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos, Smalininkų technologijų ir verslo mokyklos bei Viešvilės pagrindinės mokyklos.
 
Komandoms teko ne tik kuo išradingiau įsirengti stovyklavietes, bet ir susirungti penkiose rungtyse. Jie jėgas išbandė krepšinio 3x3 varžybose, virvės traukimo rungtyje, tinklinio, kvadrato ir orientaciniame žygyje.

Renginio metu vyko ir  meninė edukacija, kur kiekviena komanda piešė vieną bendrą piešinį. Vakare žygio dalyviai laiką leido prie laužo. Čia vyko ir diskoteka su įspūdingu lazerių šou.

Renginyje dalyvavo Valstybės sienos apsaugos tarnybos Rociškių užkardos pareigūnai su dresuotais tarnybiniais šunimis, UAB „Manvesta“ darbuotojai ir Šakių priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai, surengę vaikams įspūdingus pasirodymus su atsivežta įranga.

Šakių bei kaimyninio Jurbarko rajonų moksleivius į šį renginį pakvietė nuolatiniai „Draugystės turistinio žygio“ organizatoriai – Kidulių pagrindinės mokyklos Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinio ugdymo skyriaus mokytojos Reda Globienė, Inga Pranskaitienė, Lijana Lenktaitienė bei Marijampolės apskrities VPK Šakių policijos komisariato bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė ir jos kolegos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos