baneris leidinys

pranskaitis2
Žvirgždaičių progimnazijos direktorius Gintautas Pranskaitis nutraukus su juo darbo sutartį turėtų gauti apie 18 tūkst. eurų neatskaičius mokesčių. D. Pavalkio nuotr.


Šiandien savivaldybės taryba turėtų nutraukti darbo sutartį su Žvirgždaičių progimnazijos direktoriumi Gintautu Pranskaičiu, mat nuo rugsėjo progimnazija tampa Griškabūdžio gimnazijos skyriumi.
 
Atsižvelgiant į įstatymus, G. Pranskaičiui bus išmokėtos priklausančios išeitinės išmokos, taip pat kompensacija už nepanaudotas kasmetines atostogas (120 darbo dienų). Viską sudėjus jam priskaityta apie 18 tūkst. eurų, tačiau atskaičius mokesčius suma „į rankas“ bus mažesnė.

Tiesa, kaip buvo kalbama kai kuriuose komitetų posėdžiuose, buvo susuktas visai kitoks planas, viliantis gauti daugiau kompensacijų, mat buvo pateikta direktoriaus neįgalumą patvirtinanti pažyma.

„Norėjo gauti visas išmokas ir iškart įsidarbinti Griškabūdžio gimnazijoje. Tai jam nepavyko padaryti, bet dabar viskas yra kaip yra ir tam neprieštaraujama“, – posėdžio metu informavo mero patarėja Violeta Simonavičienė, patikslinusi, kad darbą gimnazijoje jis gaus, tik įdarbintas bus vėliau nei norėjo.

G. Pranskaičio darbo stažas nuo 1984 m.

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#1 Dukra 2020-01-22 20:29
Kokie jus visi man bjaurus. Ir sio straipsnio autoriai ir visi kiti. O direktoriaus neigalumo pazyma buvo. Tik jus biurokratai to neivertinote. Ir dabar jo nebera... Sirdis negali tiek pakelti...Tikiu osi jums niekada nereikes isgyventi tokio skausmo, kuris sudraske musu sirdis, nors noreciau jums to palinketi, bet tegul Dievas jums uz viska atlygina. Tegul tai lieka ant jusu sazines.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos