baneris leidinys

tvora klevelis
Praėjusią savaitę pradėta tverti tarp daugiabučių namų įsiterpusio Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ kiemo tvora, nes senoji jau buvo smarkiai susidėvėjusi. D. Pavalkio nuotr.

Jau ne vienerius metus Šakių lopšelio-darželio „Klevelis“ administracija prašė atkreipti savivaldybės dėmesį į sutrūkusią, higienos normų neatitinkančią darželio tvorą. Praėjusią savaitę prašymas buvo išgirstas ir tvora pradėta tverti.
 
 Dar birželio mėnesį mero pavaduotojas Darius Jakavičius informavo, kad nauja tvora bus tveriama kuo skubiau, kad rugsėjį vėl į grupes susirinkę vaikai darželio teritorijoje būtų saugūs.

Atrodo, valdžia šį pažadą tikrai išpildė, nes praėjusią savaitę darželio teritorijoje prasidėjo realūs darbai. Lopšelį-darželį nuo senų laikų juosia sena metalinė 350 m tvora, vietomis sutrūnijusi, sueižėjusi, per žema, o vartai suklypę. Darbininkai seną tvorą ardo ir tveria po nedidelį atstumą, kad teritorija neliktų visiškai atvira, nes ir vasarą darželis veikia, todėl jį lankantiems vaikams neaptvertame kieme būtų nesaugu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos