baneris leidinys

atgaiva vaikai
Gelgaudiškiečiai, pasipuošę geltonais marškinėliais, kartu su juos lydėjusia Vaikų dienos centro darbuotoja Rita Pavalkiene džiaugėsi organizatorių dovanomis. Vaikų dienos centro „Atgaiva“ nuotr.

Liepos 27–28 dienomis ketvirtus metus iš eilės vyksta akcija „Pasveikink jūrą Palangoje“, kurios metu 7–12 metų amžiaus vaikai iš sunkiau besiverčiančių šeimų kviečiami pirmą kartą apsilankyti Palangoje. Šiemet tokią galimybę turėjo ir dešimt Gelgaudiškio vaikų dienos centro lankytojų. Atvykusių gelgaudiškiečių laukė dviejų dienų programa, kurios svarbiausia dalis – susitikimas su jūra.
 
Ši akcija organizuojama prisidedant prie Nacionalinės socialinio saugumo kompanijos „Už saugią Lietuvą“, kurios iniciatorė buvo prezidentė Dalia Grybauskaitė. Šiemet pasveikinti ir palydėti vaikų į pajūrį atvyko prezidentas Gitanas Nausėda su pirmąją ponia Diana Nausėdiene.

Vos tik gelgaudiškiečiams atvykus į Palangą, organizatoriai įteikė jiems po maišelį dovanų, užsegė dalyvių apyrankes. Vaikai turėjo galimybę iš arti pamatyti Prezidentą su žmona, pasimaudyti jūroje, dalyvauti savanorių siūlomuose žaidimuose ir konkursuose, pašėlti masinėje spalvų fiestoje. Akcijos dalyviai taip pat buvo pavaišinti kareiviška koše ir saldžiomis rėmėjų dovanomis, ypač didelį įspūdį vaikams paliko apsilankymas Gintaro muziejuje.

„Buvo gera vakare pamerkti kojas fontane, miegoti ne savo minkštose lovose, bet kaip tikriems turistams – ant grindų, pašokinėti batutų parke, pasigrožėti miesto panorama iš bažnyčios bokšto, pabendrauti su maloniais žmonėmis ir, dar kartą pasimaudžius, atsisveikinti su jūra...“ – pasakojo Gelgaudiškio vaikų dienos centro projektų vadovė Alina Damušytė, kartu su Rita Pavalkiene lydėjusi vaikus į kelionę.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos