baneris leidinys

Slavikų mokytoja Marina Liutkaitienė prieš savaitę viešumon iškėlė su darbo santykiais ugdymo įstaigoje susidariusią situaciją („Drauge“ rašėme rugpjūčio 2 d.), kai galiausiai į Slavikus aiškintis situacijos ir kalbėtis ne tik su pedagoge, bet ir su bendruomene vyko savivaldybės administracijos vadovai. Tiesa, po susitikimo savivaldybę pasiekė ne vienas M. Liutkaitienės skundas.

Moteris įsitikinusi, kad į Slavikus atvykę vicemeras Darius Jakavičius ir Švietimo, kultūros ir sporto specialistas Gintaras Demenius kurstė neapykantą bei galimai ją apšmeižė, sukėlė stresą. Jos nuomone, buvo surengtas teismas. Be to, pedagogei nesuprantama, kodėl buvo paviešinti jos asmens duomenys, viešai aptarinėjami finansiniai ir kiti darbiniai klausimai. M. Liutkaitienė sako, jog pašaliniai susitikime dalyvę asmenys, iš kurių dalies net nepažįsta, neturėjo jokios teisės to žinoti ir pokalbis galėjo būti tik tarp jos ir administracijos.
 
„Mano atžvilgiu galimai buvo įvykdytas administracinės teisės pažeidimas ir nusikaltimas. Prašau išaiškinti kaltus ir nubausti įstatymų numatyta tvarka. Prašau spręsti, ar susirinkimą organizavę asmenys gali toliau eiti pareigas, ar jiems užtenka kompetencijos. Dėl vicemero D. Jakavičiaus elgesio kreipsiuosi į etikos komisiją ir Šakių rajono tarybą“, – rašo viename iš kreipimųsi pedagogė.

Pasak rajono mero Edgaro Pilypaičio, moters skundai perduoti teisininkams ir reikia laiko išsiaiškinti ir įvertinti situaciją, galbūt skundus apjungti į vieną.

„Tai jos jausena, ji taip jautėsi. Skundai perduoti teisininkams“, – teigė meras, pridūręs, kad išlaikant procedūras pedagogei bus pateiktas atsakymas.

Tiesa, dėl galimo vadžios atstovų nesantaikos kurstymo ji pareiškimą pateikė ir policijai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos