baneris leidinys

varpo eismas
Policija, mokyklos administracija, seniūnija prašo vairuotojų ir mokinių tėvų supratingumo bei siūlo vyresnius mokinius paleisti ne mokyklos aikštelėje, o gretimose gatvėse. Įvažiavus į aikštelę rekomenduojama iš jos grįžti ne apsisukant, o sukant į Medžiotojų gatvę ir pan. Šakių PK nuotr.

Neseniai prasidėję nauji mokslo metai vėl priminė senas bėdas. Metų metais didžiulės automobilių spūstys ryte prieš pamokas ir per pietus susidaro Šakiuose prie „Varpo“ mokyklos (nuo stadiono pusės). Be to, dabar eismas Vasario 16-osios gatve suintensyvėjęs, nes vyksta ir aplinkkelio remonto darbai. Policija, mokyklos administracija, seniūnija prašo vairuotojų ir mokinių tėvų supratingumo bei siūlo laikinas rekomendacijas.
 
Aikštelė prie mokyklos užsikemša rytais, kai tėvai savo atžalas atveža į mokyklą, ar per pietus, kai atvyksta jų pasiimti. Sudėtinga ne tik apsisukti, bet ir įvažiuoti ar išvažiuoti, ne itin saugu ir patiems moksleiviams. Be to, dalis automobilių sustoja, nes mažesniųjų vaikų tėvai eina pasitikti į mokyklą, aikštelėje stovi ir darbuotojų automobiliai, tad vieta manevruoti tikrai ribota. Ypač sudėtingos eismo sąlygos susidaro Vasario 16-osios ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje.

Štai ir socialiniame tinkle šakietė Itana Januševičienė priminė, kad tai metų metais besitęsianti problema. Ji sutinka, kad vykdant aplinkkelio darbus problema paaštrėjo, bet yra įsitikusi, kad tai ne pagrindinis argumentas. Moteris viešai teiraujasi, ar negalima J. Basanavičiaus gatvėje vietoj esančių klombų pastatyti šlagbaumo ir eismą kreipti tiesiai, o šlagbaumą pakelti ir nuleisti numatytu laiku.

„Visas srautas mašinų, išleidę vaikus, nuvažiuotų tiesiai, o ne manevruotų beapsigręždami atgal ir sudarydami kamščius“, – įsitikinusi šakietė.

Dar praėjusią savaitę Šakių bendruomenės pareigūnė Aušra Mockevičiūtė išplatino pranešimą, kuriame prašoma supratingumo, pakantumo ir pateikia rekomendacijas, kaip elgtis. Pavyzdžiui, į mokyklos aikštelę rekomenduojama nevažiuoti vyresnių klasių moksleivių tėvams, tik pradinukų. Vyresnius moksleivius rekomenduojama paleisti J. Basanavičiaus, Vasario 16-osios, Gimnazijos, P. Cvirkos gatvėse (foto pažymėta žaliais stačiakampiais). Įvažiavus į tarp mokyklos ir stadiono esančią aikštelę ir susidarius spūsčiai iš jos rekomenduojama išvažiuoti ne grįžtant į Vasario 16-osios gatvę, bet sukant į Medžiotojų gatvę. Ir apskritai, jei įmanoma, bent piko metu kelionę planuoti aplenkiant Vasario 16-osios gatvę.

Visgi tai ne šių ir nepraėjusių metų problema. Ji ne kartą kelta ir mokyklos tėvų susirinkimų metu, bet svarstymai, pokalbiai ir rekomendacijos „kažką daryti“ ir likę tik pokalbiais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos