baneris leidinys

varpo aikstele
Eismą draudžiantis ženklas, pastatytas vietoj vieno klombo, rytais nuimamas, kad būtų galimybė iš aikštelės važiuoti tiesiai į J. Basanavičiaus gatvę. D. Pavalkio nuotr.

Po kilusio pasipiktinimo dėl Vasario 16-osios gatvėje prie „Varpo“ mokyklos susidarančių spūsčių  mokyklos administracija J. Basanavičiaus gatvės link nuėmė vieną klombą ir sudarė galimybę ryte įvažiavusiems į mokyklos aikštelę nuo Vasario 16-osios gatvės iš jos važiuoti tiesiai, o ne apsisukus grįžti atgal.
 
Pasak „Varpo“ mokyklos direktoriaus Vito Daniliausko, šiuo metu vietoj trijų klombų yra palikti du ir į aikštelę įvažiavę automobiliai gali važiuoti J. Basanavičiaus gatve tiesiai, bet ne iš J. Basanavičiaus gatvės į aikštelę. Tiesa, po 8 val. uždedamas ženklas, kad eismas draudžiamas. Tačiau mokyklos vadovas pabrėžia, kad laukiama, kokius sprendimus priims savivaldybės administracija. Tikėtina, kad ši situacija bus sprendžiama ateinančią savaitę vyksiančiame Eismo saugumo komisijos posėdyje.

„Tikriausiai būsim įpareigoti pastatyti šlagbaumą, bet laukiame sprendimo, nes reikia ir ženklų, kad būtų tvarka, viską sureguliuoti reikia“, – kalbėjo V. Daniliauskas ir pabrėžė visada buvęs už tai, kad aikštelė prie mokyklos stadiono nebūtų gatvė, nes tuomet kiltų problema dėl mokinių saugumo. Būtent ja moksleiviai pereina ir į stadioną.

Pasak jo, turi būti sprendžiamas klausimas ir dėl keliuko, kuriuo automobiliai iš mokyklos aikštelės patenka į Medžiotojų gatvę, nes, direktoriaus tikinimu, čia buvęs tik keliukas į stadioną, bet „kažkas planuose gatvę padarė“. Jis mano, kad čia turėtų atsirasti ženklas „Aklakelis“.

Be to, kad nesusidarytų sunkumų norintiems išvažiuoti iš aikštelės ar įvažiuoti į ją nuo Vasario 16-osios pusės, įvažiavimo pradžioje dalis bordiūrų bus nudažyta geltonai, kad automobiliai negalėtų sustoti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos