baneris leidinys

Praėjusią savaitę rajono Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas kartu su Nacionalinio visuomenės sveikatos biuro atstove bei savivaldybės gydytoja lankėsi rajono ugdymo įstaigose, tikrino, kaip mokyklose užtikrinami higieniniai reikalavimai.

Pasak D. Aštrausko, pasiteiravus vaikų apie sugrįžimą į mokyklas, nė vienas nepasakė, kad smagiau mokytis namuose.
 
Anot jo, apsilankę mokyklose jie pastebėjo, kad ne visur mokyklų tualetuose buvo skysto muilo, popierinių rankšluosčių, tualetinio popieriaus.

„Dar vienas dalykas nustebino, kad vienos mokyklos mokytojai tvirtino, kad tualetinis popierius ar vienkartiniai rankšluosčiai perkami už tėvų surinktus pinigus. Tikrai manau, kad lėšų higieniniams dalykams galima rasti mokyklos biudžete. Tai nėra didelės sumos, kai vaikų nedaug turime“, – kalbėjo D. Aštrauskas pridurdamas, kad išvardintus trūkumus reikėtų ištaisyti.

D. Aštrauskas turėjo pastabų dėl dezinfekcinio skysčio. Anot vedėjo, skystis turėtų būti supiltas į dozatorius, o ne į kitas talpas, kad būtų užrašyta, koks yra skystis, kada įpiltas. Įspėta, kad ir ant paviršių valymui naudojamų skysčių indų būtų užrašyta tikslesnė informacija, kad jis naudojamas paviršių valymui.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos