baneris leidinys

laukaitis d
Dominykas Laukaitis olimpiadoje užėmė antrą vietą. Asmeninio archyvo nuotr.

Pasibaigus rajoninėms olimpiadoms geriausiems mokiniams olimpiados tęsiasi toliau. Ne išimtis ir informatika. Šioje olimpiadoje po miestų ir rajonų olimpiadų yra organizuojama atranka į Lietuvos mokinių informatikos olimpiados finalą. Šiais metais atrankinį etapą sėkmingai įveikė ir į finalą pateko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos dešimtokas Pijus Bataitis ir tos pačios gimnazijos aštuntokas Dominykas Laukaitis.
 
Pasak Lukšių Vinco Grybo gimnazijos informatikos mokytojo Antano Burkšaičio, Dominykas nėra olimpiadų naujokas, nes jau praėjusiais metais jis buvo pakviestas atstovauti Lietuvai Europos jaunių informatikos olimpiadoje.

Šių metų finalinis etapas vyko nuotoliniu būdu kovo 21–22 dienomis. Mokiniai informatikos komisijos buvo stebimi dviem kameromis. Kiekvieną dieną sprendimams buvo skirtos penkios valandos, per kurias mokiniams buvo pateikta po tris užduotis. Mažiau susipažinusiems su olimpiadomis reikia pasakyti, kad bet kurios klasės moksleiviai, patekę į informatikos olimpiados finalą, paprastai nepriekaištingai žino visą vidurinio mokymo programos programavimo kursą, o daugelis – ir žymiai daugiau.

„Sėkmingai praėjęs visą olimpiadų maratoną (buvo keturi etapai) pagirtinai finaliniame etape pasirodė Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivis Dominykas Laukaitis. Jis 7–8 klasių grupėje apdovanotas sidabro medaliu, diplomu ir specialiais rėmėjų prizais. Džiaugiamės mokinio sėkme ir linkime olimpiadose ir konkursuose toliau garsinti gimnaziją ir rajoną“, – sakė mokytojas A. Burkšaitis.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos