baneris leidinys

Mokinių atostogų išvakarėse Gelgaudiškio matematikės Valda Ugenskienė ir Aušra Matulaitienė vėl pakvietė į tradicinį, jau devintąjį rajono matematikos renginį, šįkart nuotoliniu būdu.

Pirmoje renginio dalyje vyko varžytuvės 5–8 klasių mokiniams „Kieti riešutėliai gudrioms galvelėms“. Dalyvavo 47 mokiniai iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Šakių „Varpo“ mokyklos, Lekėčių ir Kriūkų mokyklų-daugiafunkcių centrų, Gelgaudiškio, Sintautų ir Kidulių pagrindinių mokyklų. Mokiniai galėjo sekti savo rezultatą po kiekvienos užduoties ir stebėti taškų augimą bei pirmaujančius.
 
„Tai buvo nuotolinė veikla kitaip, joje kiekvienas, būdamas aktyviu dalyviu ir atlikęs užduotį, galėjo sužinoti teisingą atsakymą ir sprendimo komentarą. Šiose varžytuvėse daugiausia taškų surinko Meda Žilaitytė (Kidulių pagrindinė mokykla), antroje vietoje Dominykas Laukaitis (Lukšių Vinco Grybo gimnazija), trečias – Aleksas Marcelionis  (Šakių „Varpo“ mokykla). Refleksijos metu mokiniai džiaugėsi  aktyviai praleistu laiku varžytuvėse, galimybe plėsti ir gilinti žinias sprendžiant matematikos ir IT užduotis“, – sako matematikos mokytoja V. Ugenskienė.

Antroji renginio dalis – gerosios patirties sklaida – seminaras mokytojams „Skaitmeninių mokymo priemonių ir metodų taikymas nuotolinėse matematikos pamokose“. Jo tikslas – aptarti skaitmenines matematikos mokymo priemones ir aplinkas efektyviam darbui pamokoje bei veiksmingus būdus mokinių mokymosi motyvacijai ir pasitikėjimui savo jėgomis didinti. Seminaro metu lektorės dalijosi asmenine patirtimi nuotolinio mokymo aplinkose, pristatė efektyvias, pačių taikomas skaitmeninio mokymo priemones ir aplinkas.

„Mokykla per paskutinius metus išgyveno daug išbandymų ir pokyčių. Nuotolinis mokymas buvo didelis iššūkis visiems mokymo(-si) proceso dalyviams, bet tai leido atsiskleisti veiklių mokytojų kūrybiškumui ieškant ir atrandant metodus, būdus ir priemones mokytojo veiklos realizacijai“, – sako Gelgaudiškio pagrindinės mokyklos mokytoja metodininkė V. Ugenskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos