baneris leidinys

lauko klase
Nuo antradienio „Varpe“ veikia lauko klasė, o jeigu ji pasiteisins, administracija ketina įrengti ir dar vieną lauko erdvę mokslui. D. Pavalkio nuotr.


Antradienį Šakių „Varpo“ mokykloje pradėjo veikti vadinama lauko klasė, o jeigu ji bus paklausi, mokyklos direktorius Mindaugas Venckūnas sako, kad bus įrengta ir dar viena.
 
Pasak M. Venckūno, įrengta klase gali naudotis visos 17 pradinukų klasių.

„Galės naudotis visos klasės pagal tvarkaraštį. Kuri mokytoja užsirašo, ta ir eina. Jeigu pasiteisins, bandysime ir kitoje parado dalyje padaryti“, – mintimis dalijosi mokyklos direktorius, pridūręs, kad tai tik pirmas pabandymas.

Jis sako turintis kur kas didesnių planų, tačiau kol kas nenorintis jų garsinti, nes nėra tikras, ar pavyks įgyvendinti. Buvo svarstymų įsigyti ir specialias palapines, tačiau jos gana brangios, o ar naujasis projektas pasiteisins, parodys laikas. Buvo planuota vaikus į šią klasę pakviesti jau pirmadienį, tačiau, atsižvelgus į lietingą orą, nuspręsta startuoti antradienį. Visgi bent pirmąją dieną klasė buvo išties paklausi – jau nuo pirmos pamokos atsirado norinčių joje mokytis, o ir mokiniams ši naujiena patiko – daug smagiau mokytojos klausytis naujoje erdvėje. Klasėje yra ir mobili lenta, kurioje mokytoja gali pažymėti mokiniams reikalingą pamokos medžiagą. Žinoma, tokia lauko erdvė ypač aktuali ir šiuo pandemijos laikotarpiu, kai pamokas, jeigu įmanoma, vesti lauke ragina ir valdžios atstovai. Kol kas svarstoma, kokių priemonių reikėtų imtis, jei orai labai atšiltų, tačiau bent jau dabar, mano direktorius, tai puikus laikas išbandyti šią naujovę.

Anot mokyklos direktoriaus, suolai lauke bus paliekami per naktį, tik jie bus sustumiami į krūvą ir uždengiami plėvele.

„Yra kameros, manome, kad niekam neturėtų užkliūti“, – kalbėjo M. Venckūnas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos