baneris leidinys

Savivaldybės Socialinės paramos skyrius informuoja, kad nuo liepos 1 d. priimami prašymai mokinio reikmenims įsigyti, be to, nuo naujų mokslo metų nemokamus pietus mokykloje gaus ne tik pirmokai, bet ir antrokai.

Nuo naujų mokslo metų pradžios nemokami pietūs nevertinant pajamų skiriami ne tik priešmokyklinukams ir pirmokams, bet ir mokiniams, kurie mokosi pagal pradinio ugdymo programą antroje klasėje. Nemokami pietūs skiriami be atskiro tėvų prašymo pagal mokinių sąrašą, kurį iki kiekvienų kalendorinių metų rugpjūčio 20 dienos sudarys ir patvirtins mokyklos, kuriose mokiniai mokosi, administracija.
 
Atsižvelgiant į tai, kad mokiniai, kurie dėl šeiminių aplinkybių ar psichologinių problemų negali mokyklose toliau mokytis su savo bendraamžiais, nemokamas maitinimas teikiamas ir vyresniems kaip 21 metų mokiniams, kurie mokosi pagal suaugusiųjų ugdymo programas.

Dėl socialinės paramos mokiniams pareiškėjai nuo liepos 1d. gali kreiptis į deklaruotos gyvenamosios vietos seniūniją arba teikti elektroninį prašymą Socialinės paramos šeimai informacinėje sistemoje (www.spis.lt). Prašymą-paraišką pareiškėjas gali pateikti iki kalendorinių metų spalio 5 d.

Nemokamą maitinimą ir vienkartinę 80 Eur dydžio išmoką mokinio reikmenims įsigyti gali gauti tie mokiniai, kurių šeimos vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui per mėnesį yra mažesnės kaip 192 Eur.

Mokiniai turi teisę į nemokamus pietus ir paramą mokinio reikmenims įsigyti, jeigu vidutinės pajamos vienam iš bendrai gyvenančių asmenų ar vienam gyvenančiam asmeniui yra mažesnės kaip 256 Eur.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos