baneris leidinys

butikiene viliusiene
Penktadienį atsisveikinta ir su „Klevelio“ direktore Vilija Butikiene (kairėje), ir su „Berželio“ direktore Lina Viliūšiene, kol kas nė viena neįvardija, ar dalyvautų konkurse jungtinio darželio vadovo pareigoms užimti. E. Pilypaičio nuotr.

Liepos 29-oji buvo paskutinė Šakių darželių „Klevelis“ bei „Berželis“ vadovių darbo diena. Su vadovėmis darbo sutartys nutrauktos, nes įstaigos reorganizuojamos ir nuo rugpjūčio 1d. tampa vienu juridiniu vienetu.

Vadovėms už darbą padėkojo bei sėkmės tolimesnėje veikloje linkėjo meras Edgaras Pilypaitis bei Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vedėjas Darius Aštrauskas.

Pasak darželio „Klevelis“ direktorės Vilijos Butikienės, rugpjūčio 9-ąją būtų suėję 15 metų, kai ji vadovauja šiai ugdymo įstaigai, tačiau ir iki tol dirbo administracinį darbą, buvo pavaduotoja, tad vadybinis darbas, kaip ji juokauja, ją lydi kone visą darbinį gyvenimą.

Paklausta, kokiomis nuotaikomis palieka darbą, direktorė sako, kad nuotaikos geros, nes tai jokia naujiena, su pokyčiais susigyventa.

„Labiausiai dabar noriu įkvėpti laisvės“, – sako V. Butikienė.

Į klausimą, ar ketina dalyvauti konkurse jau jungtinio Šakių darželio vadovės pareigoms užimti, ji sako negalinti pasakyti, nes mintys dabar visai ne čia. Juolab, sako ji, viena kryptimi nukreipti du didelius kolektyvus išties didelis iššūkis.

Panašiai kalba ir „Berželio“ direktorė Lina Viliūšienė.

„Toks gyvenimas. Tai nebuvo netikėta. Žinojom, kada baigiasi kadencijos“, – sako pašnekovė.

Rudenį būtų suėję 14 metų, kai ji vadovauja šiai įstaigai.

„Pirmiausiai norisi ramiai paatostogauti“, – paklausta apie ateities planus sako L. Viliūšienė.

Kaip ir jos kolegė, paklausta, ar ketintų dalyvauti konkurse darželio direktorės pareigoms užimti, sako: „Nieko nesinori planuoti, kad Dievas nesijuoktų, nes sakoma, kad kartais planuoji, o Dievas juokiasi.“

Iki konkurso, laikinai jungtinio darželio vadovo pareigas eiti pavesta „Varpo“ mokyklos direktoriui Mindaugui Venckūnui. Planuojama, kad konkursas turėtų vykti lapkričio 22 d.

Nuo rugpjūčio 1 d. vienu juridiniu vienetu tampa ne tik abu Šakių darželiai, bet ir Lekėčių, Kriūkų ir Plokščių mokyklos-daugiafunkciai centrai, įsteigiant naują juridinį vietą – Panemunių mokyklą-daugiafunkcį centrą.

Šie pokyčiai numatyti ir 2022–2025 m. Šakių savivaldybės švietimo įstaigų tinklo pertvarkos plane.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos