baneris leidinys

Paskutiniu metu Šakių rajono moksleivių tarybos veikla tapo nematoma. Tokia situacija susirūpinęs Šakių rajono jaunimo reikalų tarybos pirmininkas Martinas Eimutis posėdžio metu ragino aptarti susiklosčiusią situaciją ir nuspręsti, kaip būtų galima vėl atgaivinti moksleivių tarybos veiklą.

Spalio 7 dieną vykusiame Šakių rajono jaunimo reikalų tarybos posėdyje jos narys Martinas Eimutis ragino padiskutuoti apie moksleivių tarybos veiklą. Jo pastebėjimu moksleivių taryba šiais mokslo metais net nebuvo susirinkusi. M. Eimutis kvietė tarybos narius diskutuoti, ką jie galvoja apie moksleivių tarybą bei ką būtų galima padaryti, kad situacija pagerėtų. Moksleivių taryba numato, kad kiekviena rajono mokykla turėtų po du atstovus.
Jaunimo reikalų komisijos narė, Šakių jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkė Aistė Bakaitė mano, jog norint, kad moksleivių tarybos veikla atsigautų, reikia Švietimo ir sporto skyriaus specialistų pagalbos. Ji patikino, kad moksleivių, norinčiųjų dalyvauti šios tarybos veikloje, nestinga. Vicemeras A. Damijonaitis pritarė, kad būtina prikelti minėtos tarybos veiklą. „Su moksleivių taryba, tai yra apimant visą rajono jaunimo bendruomenę, galime daug darbų nudirbti“,- kalbėjo vicemeras. Komisijos nariai vieningai pritarė idėjai, kad vėl aktyviai pradėtų veikti Šakių rajono moksleivių taryba.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos