akcija2024 568px

telefonaiSpalio 27 dieną „Omnitel“ inicijuotoją akciją, skirtą užtikrinti atokiose vietose gyvenančių mažųjų moksleivių saugumą, pristatė Kauno verslo klientų grupės vadovas Dainotas Dragūnas.

Nuotr. „Omnitel“ Kauno verslo klientų grupės vadovas Dainotas Dragūnas mokyklų vadovams išdalino sužymėtus telefonus su „Ežio“ kortelėmis.

Šio nekomercinio projekto metu „Omnitel“  su rajonų savivaldybių Švietimo ir sporto skyriais bei bendrojo lavinimo mokyklų vadovų pagalba pirmokams visoje Lietuvoje išdalys 1 tūkst. mobiliųjų telefonų su išankstinio mokėjimo kortelėmis „Ežys“, t.y. 43 Lietuvos savivaldybėms po - 23 telefonus. Kaip teigė D.Dragūnas, „Omnitel“ metus laiko įsipareigoja pildyti šias korteles kas mėnesį po 30 minučių nemokamų pokalbių, kad moksleiviai galėtų paskambinti tėvams ar mokytojams. Kad kortelė būtų aktyvi,  vieną kartą per ketvirtį būtinas bent minimalus jos papildymas – per metus tai kainuotų mažiausiai 20 Lt.
 
„Mobilusis telefonas yra ne tik bendravimo priemonė, bet ir savotiškas saugumo garantas. Pernai „Omnitel“ mobiliaisiais telefonais bei ryšiu aprūpino atokiuose vienkiemiuose gyvenančius senyvo amžiaus žmones, kurie pasijuto saugesni, ir galėjo daugiau bendrauti su artimaisiais. Šiais metais norime prisidėti prie pradinių klasių moksleivių saugumo. Galėdami paskambinti tėvams ar mokytojams, jie bus saugesni, o jų tėvai, turėdami galimybę bet kada susisiekti su savo vaiku – ramesni“, – sakė „Omnitel“ Kauno verslo klientų grupės vadovas Dainotas Dragūnas.

Rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė informavo, kad rajono bendrojo lavinimo mokyklos ir skyriai gaus po vieną mobilųjį telefoną ir „Ežio“ kortelę, o didžiausios mokyklos – Šakių „Varpo“ vidurinė mokykla ir Lukšių Vinco Grybo gimnazija – po du mobiliuosius telefonus ir „Ežio“ korteles, kurios bus atiduotos tiems pradinukams, kuriems labiausiai jų reikia, atsižvelgiant į šeimų finansinę padėtį ir gyvenamosios vietos atstumą nuo mokyklos.

„Omnitel“ Kauno verslo klientų grupės vadovas padėkojo į susitikimą atvykusioms Šakių policijos komisariato pareigūnėms Vidai Kutkaitytei ir Ievai Kucinaitei, kurios čia pat vietoje sužymėjo dovanojamus telefonus, kad vagystės atveju juos būtų galima surasti.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos