baneris leidinys

valiukeviciuteAsta GVILDIENĖ

Praėjusį penktadienį į Griškabūdžio vidurinę mokyklą pasidžiaugti atnaujinta kompiuterių klase atvyko Seimo narė Ona Valiukevičiūtė. Visuomet laukiama viešnia, mūsų kraštietė, pati yra baigusi šią mokyklą ir, kaip  mums prisipažino, dažnai sapnuose sugrįžtanti į mokyklą ir senuosius namus, kuriuos galima pamatyti čia pat pro mokyklos langus.

Nuotr. Seimo narės O. Valiukevičiūtės  „laimingos rankos“ ištrauktų burtų dėka, Taivano vyriausybės atstovai Rygoje mokyklai padovanojo šešis kompiuterius ir spausdintuvą.

Jau keletą metų politikė yra Tarpparlamentinių ryšių su Taivanu grupės narė. Būtent jos tarptautinių ryšių su Taivano vyriausybe ir „laimingos rankos“ ištrauktų burtų dėka, Taivano vyriausybės atstovai Rygoje mokyklai padovanojo šešis kompiuterius ir spausdintuvą. Nors, pasak O.Valiukevičiūtės, loterijoje jai niekada nesisekė ir ji nėra laimėjusi net pačių mažiausių sumų, šį kartą sėkmė nusišypsojo.
 
Mokiniai ir mokytojai labai džiaugiasi šia dovana, ypač dabar, kai mokykla ruošiasi vidurinio ugdymo programos akreditacijai ir visko tiek daug reikia, kad įvykdytų daugybę būtiniausių reikalavimų. Susitikime su Seimo nare dalyvavo ir rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius, kuris kartu su mokyklos direktoriumi Arūnu Šalnaičiu už naują kompiuterinę įrangą visos mokyklos bendruomenės vardu padėkojo ir O.Valiukevičiūtei, ir Taivano vyriausybės atstovams Latvijoje.

Vizito metu politikė ir jos ilgametis padėjėjas teisininkas Julius Petreikis sėdo diskusijai prie apvalaus stalo su mokyklos moksleivių taryba: pirmininke Ieva Endriukaityte ir aktyviausiais mokyklos moksleiviais, kurie mielai klausėsi Seimo narės mokyklinių metų prisiminimų, domėjosi jos muzikine karjera ir darbo Seime specifika, diskutavo moksleiviams rūpimais švietimo reformos klausimais. O.Valiukevičiūtė pakvietė moksleivius į ekskursiją po Seimo rūmus, kur jie galės susipažinti su Seimo darbu, jo struktūra, parlamentarizmo raida Lietuvoje, šiuolaikiniais Seimo pastatais, taip pat pamatyti Seimo galerijoje veikiančias parodas. Politikė  mielai fotografavosi kartu su moksleiviais ir vaišinosi pačiu skaniausiu tradiciniu zanavykišku patiekalu – kugeliu su spirgučių padažu.

Kitas Seimo narės O.Valiukevičiūtės vizitas planuojamas Griškabūdžio vidurinės mokyklos akreditacijos metu, kai čia lankysis Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius bei bus sukviesti ir kiti iš mūsų krašto kilę Seimo nariai.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos