baneris leidinys

darzelis_duonaTrečiadienį Šakių vaikų darželyje – mokyklėlėje „Berželis“ vyko graži „Duonelės šventė“. Penkemečiai darželio auklėtiniai buvo supažindinti su duonos kepimu.

Nuotr. Darželio – mokyklėlės „Berželis“ penkiamečiai auklėtiniai dalyvavo duonelės šventėje.  

Šakių vaikų darželis – mokykla „Berželis“ šiuo metu įgyvendina projektą „Sveika mityba vaikystėje – sveikatos pagrindas visam gyvenimui“. Darželis dalyvavo savivaldybės visuomenės sveiktos rėmimo specialiosios programos konkurse, kuriame laimėjo 100 litų projekto finansavimui. Minėtas projektas susideda iš keturių dalių: „Arbatėlės rytmetis“, „Duonelės šventė“, „Pjaustau, maišau, ragauju“ ir viktorina „Kas sveika, kas ne“.
 
Trečiadienį darželio – mokyklėlės „Berželis“ aktų salėje vyko graži šventė, sukvietusi penkiamečius šios įstaigos auklėtinius. Mažyliai stebėjo auklėtojų Dianos Zubrickienės ir Birutės Adomaitienės parengtą improvizuotą duonos kelią. Tautiniais rūbais pasipuošusios auklėtojos demonstravo senovėje vykusį menamą javų sėjimą, pjovimą, kūlimą spragilais. Be to darželinukams buvo rodoma, kaip kepama duonelė, kuri buvo užminkyta ir iškepta darželio virtuvėje. Garuojančia, vos tik iš krosnies išimta duonele vaišinosi visi šventė dalyviai. Duoną valgė su cukrumi, gamino mutinį. Vaikai šventės metu minė mįsles, sakė patarles apie kasdienę duonelę. Vaikai buvo mokomi tausoti ir gerbti duoną.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Paieška

 

pazvelk1

sms

Klausimas - atsakymas

lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
76

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos