baneris leidinys

apdovanojoGriškabūdžio vidurinė mokykla lapkričio mėnesį organizavo integruotą informacinių technologijų ir lietuvių kalbos kūrybinį konkursą „Gimtoji kalba – tai žmogaus garbė“ (Mikalojus Daukša). Šios mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Jolantos Laurinaitienės ir informacinių technologijų mokytojos Rimos Apanavičiūtės inicijuoto konkurso laimėtojai buvo apdovanoti šeštadienį Griškabūdyje vykusio kalbininko J. Jablonskio 150 -ųjų gimimo metinių paminėjimo metu.

Nuotr. Griškabūdžio vidurinės mokyklos direktorius Arūnas Šalnaitis „Žiburio“ gimnazistei Albertai Grigaitė už konkursui pateiktą filmuką „Pasimetęs“ įteikė paskatinamąjį prizą.


Integruotas informacinių technologijų ir lietuvių kalbos kūrybinis konkursas „Gimtoji kalba – tai žmogaus garbė“ (Mikalojus Daukša) buvo skirtas J. Jablonskio 150 - osioms gimimo ir bendrinės kalbos 100 - osioms metinėms. Konkurso organizatoriai sulaukė 36 originalių darbų iš 28 šalies mokyklų. Šeštadienį Griškabūdžio kultūros centre kalbininkui J. Jablonskiui skirtame šventiniame paminėjime buvo parodyti geriausi įvairių šalies mokyklų mokinių sukurti darbai. Net trijų mokyklų komandos pirmąja vieta dalijosi 9 -12 klasių grupėje. Tai Panevėžio rajono Raguvos gimnazijos mokiniai, į lietuvių kalbos bendrinę kalbą išvertę Vytauto Kernagio atliekamą dainą „Koncaras“, taip pat Šiaulių rajono Gruzdžių gimnazijos ir Radviliškio rajono Baisiogalos gimnazijos mokiniai, pristatę skaidres.
 
5 – 8 klasių amžiaus grupėje pirmąja vieta dalijosi dviejų šalies mokyklų komandos. Tai Klaipėdos rajono Endriejavo vidurinės mokyklos mokiniai, sukūrę filmuką apie keiksmažodžius, ir Šiaulių rajono Kuršėnų Daugėlų pagrindinės mokyklos komanda, pristačiusi skaidres.

Iš Šakių rajono mokyklų šiame konkurse dalyvavo tik Gelgaudiškio vidurinė mokykla ir Šakių „Žiburio“ gimnazija. ,,Žiburietė” Alberta Grigaitė už konkursui pateiktą filmuką „Pasimetęs“ buvo apdovanota skatinamuoju prizu.

Įvairių šalies mokyklų konkursinius darbus vertino speciali komisiją, kurią sudarė po du lietuvių kalbos, dailės ir informacinių technologijų mokytojus. Šventiniame renginyje buvo apdovanoti 15 darbų autoriai. Prizų fondui paramą skyrė Griškabūdžio seniūnija ir leidykla „Alma littera“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos