akcija2024 568px

kristinaAsta GVILDIENĖ

„Lietuvos gidas“ kartu su „Pegaso“ knygynu visiems, kas domisi žurnalistika, nori ir bando rašyti, paskelbė konkursą „Geriausias krašto reporteris“. Galime pasidžiaugti mūsų kraštietės sėkme - lapkričio mėnesį ,,Sūduvos gido” reportere išrinkta Lukšių Vinco Grybo gimnazijos antrokė Kristina Ižganaitytė.

Nuotr. Lukšių Vinco Grybo gimnazijos antrokė Kristina Ižganaitytė išrinkta geriausia lapkričio mėnesio ,,Sūduvos gido” reportere.

Pasak Kristinos, dalyvauti šiame konkurse ją paskatino Lukšių Vinco Grybo gimnazijos direktorės pavaduotoja Irena Lukšienė, pastebėjusi mergaitės gabumus straipsnių rašymui, kuriuos ji publikuoja jaunimo klubo „Lukšiečiai“ ir gimnazijos tinklapiuose. „Eilėraščių nekuriu, tačiau straipsnius rašau su malonumu ir apie žurnalistiką vis dažniau pagalvoju“, - prasitarė šešiolikmetė.

Savo straipsnius apie Lukšių Vinco Grybo gimnazijos bendruomenės gyvenimą ir jaunimo klubo „Lukšiečiai“ veiklą Kristina išsiuntė internetu į „Lietuvos gido“ tinklapį ir jau po mėnesio atėjo netikėta žinia, kad ji laimėjo geriausio lapkričio mėnesio Sūduvos krašto reporterio vardą bei Francine Rivers knygą „Atperkanti meilė“.
 
Kristina įsitikinusi, kad jos gyvenimas niekuo nesiskiria nuo kitų bendraamžių. Daug laiko ji skiria ir savęs ugdymui, ir poilsiui, pasilinksminimams, tačiau daugiausiai dėmesio šiuo metu Kristina skiria mokslams, stengiasi padaryti ir pasiekti tiek, kiek gali, o kartais net daugiau. „Noriu išspausti iš savęs maksimumą“, - sako jaunoji reporterė. –„Žinoma, būna dienų, kai norisi tik poilsio. Tuomet paklausau savo širdies ir leidžiu daryti tai, ko tuo metu trokštu, nes manau, kad žmogus pirmiausiai turi susišnekėti pats su savimi, kad galėtų pasiekti visus savo gyvenimo tikslus.“

Šešiolikmetė įsitikinusi, kad bet kurio sąžiningai ir nuoširdžiai atlikto darbo rezultatas bus pastebėtas, įvertintas ir kitų pripažintas, jei kiekvienoje gyvenimo situacijoje viską pasistengsi atlikti ne 100, o 110 procentų. „Svarbiausia gyvenime - pasitikėti savimi“, - sako Kristina. – „Mes labai dažnai save nuvertiname, manome, kad esame nieko verti, o išties galime pasiekti labai daug. Trumpiau tariant, reikia išnaudoti kiekvieną galimybę ir vertinti kiekvieną minutę, juk galime atlikti tiek daug savo ir kitų labui. Jei kažką gero duodi kitam - gėris sugrįš atgal, tuo esu įsitikinusi ir kasdien vadovaujuosi.“

Kristina – veikli asmenybė. Ji domisi literatūra, teatru, lankosi jaunimo klube “Lukšiečiai”. Laisvalaikiu su malonumu pati mėgina kurti papuošalus ir, kaip ir visos paauglės mergaitės, svajoja apie laimingą ir prasmingą gyvenimą. Juolab, kad apie ateitį galvoti skatina visi: tėvai, mokytojai, bendramoksliai. Artėja ta diena, kai reikės pasirinkti tolimesnę mokslų kryptį. Kristina sako, kad ji  nenori žvelgti toli į ateitį, nes ne kartą yra pasimokiusi, jog daug planuoti neverta - Dievas iš tų planų tik pasijuoks. „Stengiuosi gyventi šia diena ir pagal šią akimirką susiklosčiusias aplinkybes, juk niekas nežino, kas nutiks rytoj“, - prasitaria jaunoji reporterė.

Visiems bendraamžiams Kristina linki gražių švenčių, nors trumpam atitrūkti nuo mokslų ir Šv.Kalėdų dieną pabūti kartu su šeima, draugais, pagalvoti ne tik apie save, bet ir apie šalia esančius žmones. Ji mano, kad tai ir yra brangiausios ir svarbiausios gyvenimo akimirkos. Mokytojams gimnazistė linki kantrybės, stiprybės ir supratingumo, o visai gimnazijos bendruomenei ir kitais metais išlikti tokiai aktyviai, kūrybingai ir nepailstančiai.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos