baneris leidinys

Jau šešioliktąjį kartą Krašto apsaugos ministerija ir Lietuvos kariuomenė kartu su Švietimo ir mokslo ministerija organizuoja respublikinį moksleivių konkursą „Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“. Konkurse dalyvauti kviečiami labiausiai Lietuvos kariuomene besidomintys ir daugiausiai istorinių žinių turintys Lietuvos bendrojo lavinimo mokyklų 9 - 12 klasių moksleiviai.

Kaip ir kasmet, konkursas vyks trimis etapais. Pirmasis etapas organizuojamas mokyklose, antrasis – internetu, o trečiasis – finalinis – viename iš Lietuvos kariuomenės padalinių. Mokyklų, kurių mokiniai atrankinio etapo metu gavo teisę susirungti antrajame etape, mokytojai turėtų užregistruoti tris geriausius atrankinį mokyklos turą praėjusius moksleivius iki kovo 15 dienos.

„Ką žinai apie Lietuvos kariuomenę?“ – respublikinis moksleivių konkursas, kurio tikslas – paskatinti jaunimą domėtis ne tik Lietuvos istorija, bet ir atkreipti dėmesį į kariuomenės vaidmenį Lietuvos valstybės raidoje, taip pat sekti dabartinės kariuomenės veiklą, įvykius, aktualijas. Konkursu siekiama ugdyti jaunimo pilietiškumą, pasididžiavimą savo valstybe ir kariuomene.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos