baneris leidinys

Sausio 28 dieną vyko 59 – osios Lietuvos moksleivių fizikos olimpiados II etapas, kuriame dalyvavo ir 46 mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų 9 – 12 klasių moksleiviai.

Devintųjų klasių tarpe pirmąją vietą laimėjo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleivė Austėja Dapkutė (mokytoja Sidonija Jucevičienė), surinkusi 14 taškų. Tik vienu tašku nuo jos atsiliko ir antrąsias vietas užėmė Indrė Jančiūtė (mokytojas Vytautas Piešina) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ir Martynas Mikalauskas (mokytoja Nijolė Barancovienė) iš Lekėčių vidurinės mokyklos. Trečiąją vietą užėmė Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivis Giedrius Jomantas (mokytojas Jonas Jokimaitis), surinkęs 9 taškus.

Ne tik tarp dešimtokų, bet ir tarp visų šios olimpiados dalyvių, surinkęs maksimalų taškų kiekį – 40 iš 40, geriausiai pasirodė ir absoliučiu nugalėtoju tapo Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivis Laurynas Žievys (mokytojas Vytautas Piešina). Antrasis liko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleivis Vilius Lebedžinskas (mokytoja Sidonija Jucevičienė), surinkęs 19 taškų. Tik po vieną tašką nuo jo atsiliko ir trečiąsias vietas užėmė Modesta Domeikaitė (mokytoja Sidonija Jucevičienė) iš „Varpo“ vidurinės mokyklos ir Paulius Plaušinaitis (mokytojas Vytautas Piešina) iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos.
 
Vienuoliktųjų klasių tarpe pirmąją vietą užėmė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivis Mindaugas Meškevičius (mokytojas Arūnas Oniūnas), surinkęs 16 taškų. Antrasis liko 13 taškų surinkęs Andrius Danielevičius (mokytojas Vytautas Piešina) iš Šakių „Žiburio“ gimnazijos. Tik 4 taškus surinko ir trečiąją vietą užėmė Kudirkos Naumiesčio Vinco Kudirkos gimnazijos moksleivis Tomas Kulingauskas (mokytojas Arūnas Oniūnas).

Tarp dvyliktųjų klasių 12 taškų surinko ir pirmąją vietą užėmė Diana Geršvaltaitytė (mokytojas Vytautas Piešina) iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos. Tik vienu tašku nuo jos atsiliko ir antroji liko Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivė Ieva Zokaitytė (mokytojas Jonas Jokimaitis).  Ugnė Kardauskaitė (mokytoja Lina Laurinaitienė) iš Griškabūdžio vidurinės mokyklos surinko 10 taškų ir užėmė trečiąją vietą.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos