baneris leidinys

Lietuvos metrologijos inspekcija 2010 metų IV ir šių metų I ketvirtį mūsų  rajono 4 darželių, 6 mokyklų ir 2 globos namų valgyklose  atliko Lietuvos Respublikos metrologijos įstatymo bei Lietuvos higienos normos HN 15:2005 „Maisto higiena“ laikymosi kontrolę. Daugelyje įstaigų patikrinimai atliekami jau ne pirmą kartą.

Pasak Lietuvos metrologijos inspekcijos Marijampolės apskrities viršininkės Ramunės Vyšniauskienės, buvo patikrintos teisinio metrologinio reglamentavimo sričiai priskirtos matavimo priemonės, t. y. svarstyklės, skirtos maisto produktams sverti, ir termometrai, skirti gaminio bei šaldymo įrenginių temperatūrai kontroliuoti. Ji pagyrė ir pasidžiaugė, kad mūsų rajono švietimo įstaigos laikosi Lietuvos Respublikos įstatymų, pagal galimybes, nors ir sunkmetis, atnaujina prietaisus, įsigyja naujas neautomatinių svarstyklių techninio reglamento reikalavimus atitinkančias svarstykles , kurios yra tikslesnės, patogesnės sverti maisto produktus.

Pažeidimai nustatyti tik vienoje mūsų rajono mokykloje, kur be galiojančių patikros žymenų buvo naudojamos svarstyklės ir termometrai skirti gaminio bei šaldymo įrenginių temperatūrai kontroliuoti. Tačiau, kaip informavo R.Vyšniauskienė, šie pažeidimai šiuo metu jau pašalinti.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos