baneris leidinys

gelgaudiskisVasario 11 dieną į Gelgaudiškio vidurinę mokyklą 5 – 8 klasių jaunuosius matematikus sukvietė renginys  ,,Matematika rimtai ir linksmai“, kurį organizavo matematikos  mokytojos Aurelija Vaičaitienė ir Valda Valaitienė.

Nuotr. Renginyje „Matematika rimtai ir linksmai“ rungėsi 8 mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandos iš Šakių „Aukuro“, Sintautų, Kidulių, Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinių bei Šakių „Varpo“, Plokščių, Griškabūdžio ir Gelgaudiškio vidurinių mokyklų.

Renginyje dalyvavo 8 mūsų rajono bendrojo lavinimo mokyklų komandos iš Šakių „Aukuro“, Sintautų, Kidulių, Sudargo Martyno Sederevičiaus pagrindinių bei Šakių „Varpo“, Plokščių, Griškabūdžio ir Gelgaudiškio vidurinių mokyklų. Jos turėjo prisistatyti ir atlikti po keturias užduotis.

Pasak V.Valaitienės, pirmoji užduotis supažindino mokinius su Gelgaudiškio miestelio  statistiniais duomenimis, antroji – kūrybinė užduotis, kai naudojant penkis dvejetus ir matematinių veiksmų ženklus, reikėjo užrašyti valandas pateiktame laikrodžio makete.
 
Atokvėpio po dviejų užduočių metu Gelgaudiškio vidurinės mokyklos moksleivė Gintarė Vaičaitytė papasakojo apie Lietuvoje vykstantį nacionalinį mintino skaičiavimo konkursą „Matmintinis“, kuriame ji dalyvauja jau penkerius metus iš eilės. Gintarė pasidžiaugė pasiektais rezultatais, gautomis dovanomis, galimybe aplankyti Baltijos šalis ir kvietė kitų rajono bendrojo lavinimo mokyklų mokinius aktyviai dalyvauti šiame konkurse.

Trečioji užduotis pakvietė komandas į kompiuterių klasę, kurioje jos turėjo atlikti mintino skaičiavimo užduotis. Kol vieni skaičiavo mintinai, kiti sprendė užduotis iš vienos pasirinktos srities: skaičių ir skaičiavimo, matavimo, geometrinių figūrų arba įvairių užduočių.

Paskutinioji užduotis buvo namų darbų pristatymas. Juos turėjo paruošti visos komandos. Šias užduotis mokiniai vertino patys.

Daugiausiai taškų surinko ir pirmąją vietą laimėjo Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos komanda, antrieji liko gelgaudiškiečiai, trečiąją vietą užėmė Kidulių pagrindinės mokyklos auklėtiniai.

Tačiau, pasak V. Valaitienės, pralaimėjusiųjų nebuvo. Vienose užduotyse sėkmė lydėjo vienas, kitose – kitas komandas. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti specialiomis dovanėlėmis ir padėkomis. Renginio organizatorėms smagu buvo girdėti mokinių žodžius: ,,Mes čia ir kitais metais atvažiuosime“.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos