baneris leidinys

darzelis_berzelisKovo 25 dieną mokykla – darželis „Berželis“ šventė jubiliejinį 35 metų Gimtadienį, į kurį susirinko nemažas būrys esamų ir buvusių darbuotojų, svečių ir, aišku, jo „krikštatėviai“ rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė.

Nuotr. Mokyklos – darželio „Berželis“ Jubiliejų minėjo  ir linksmas daineles traukė darželio auklėtiniai.

Daug gražių žodžių buvo pasakyta auklėtojoms ir auklytėms, kiekvienais metais paruošiančioms ir išleidžiančioms į mokyklą nemažą būrį vaikučių. Meras pasveikino direktorę Liną Viliūšienę, padėkos raštus įteikė ilgametėms darželio darbuotojoms: Ramutei Sutkuvienei, Ritai Petkūnienei, Birutei Adomaitienei, Valei Antanaitienei, Alvydai Maceikienei, Birutei Staugaitienei ir Vidai Pranskaitienei.

Švietimo ir sporto skyriaus vedėja nuoširdžiai pasveikino visas „Berželio“ darbuotojas su jubiliejiniu Gimtadieniu ir padėkos raštus įteikė auklėtojoms, neseniai įsiliejusioms į mokyklos – darželio kolektyvą: Sigitai Damijonaitienei, Sandrai Naujokaitienei ir Vilijai Gardauskienei.
 
Direktorė L.Viliūšienė gyrė savo darbuotojas už darbštumą, iniciatyvumą ir išradingumą, savo padėkas įteikdama Elenai Chokienei už dainos žodžių mokyklos – darželio Jubiliejui surimavimą, Raimondai Žemaitienei už istorinio filmuko  „Berželis 2011“ sukūrimą, nuoširdžiai padėkojo savo dešiniajai rankai – pavaduotojai Ramutei Sutkuvienei, įteikdama jai beržo tošies puodelį rytmetinei arbatai gerti.

Visus susirinkusiuosius linksmino darželio vaikučių ir auklėtojų kolektyvų dainelės, kojos pačios kilnojosi nuo Liepalotų kaimo kapelos, vadovaujamos Romo Skaizgirio, muzikavimo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos