baneris leidinys

informatikos_olimpiadaKovo 27 – 30 dienomis Vilniaus Licėjaus gimnazijoje vyko 22 – osios Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados finalinis etapas, kuriame sėkmė lydėjo Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleivius.

Nuotr. Finaliniame etape puikiai pasirodę Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviai (iš kairės į dešinę) L. Štrimaitis ir S. Kazokas įsiamžino su juos pasveikinusia Lietuvos moksleivių informatikos olimpiados koordinatore L. Rukiene.

Vasario mėnesį vykusioje atrankoje į finalinį etapą dalyvavo geriausiai rajoninėse ir miestų olimpiadose pasirodę moksleiviai, tarp jų ir Lukšių Vinco Grybo gimnazijos moksleiviai: Saulius Kazokas (1g) ir Liudas Štrimaitis (3g) pateko į finalinę grupę, o Aurimas Valevičius (4g), Vytautas Varnauskas (3g) bei Evaldas Pavalkis (1g) pateko į savo klasių penkioliktukus.

Finaliniame etape puikiai pasirodė ir antrąją vietą užėmė Saulius Kazokas. Jam buvo įteiktas antrojo laipsnio diplomas ir sidabro medalis. Liudas Štrimaitis buvo apdovanotas diplomu už sėkmingą pasirodymą olimpiadoje.
 
Prizininkams buvo įteiktos atminimo dovanėlės, o Microsoft kompanija, įsteigusi specialųjį prizą geriausiai Lietuvos moksleivių informatikos olimpiadoje pasirodžiusiai rajono mokyklai, jį skyrė Lukšių Vinco Grybo gimnazijai.

Sveikiname ir linkime sėkmės kitose olimpiadose ir konkursuose, garsinant ne tik savo gimnazijos, bet ir mūsų rajono vardą!

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos