baneris leidinys

blogio_medziotojaiBalandžio 14 dieną vyko teisinių žinių konkurso „Temidė“ Marijampolės apskrities III-asis etapas, kuriame dalyvavo keturios komandos: Marijampolės „Sūduvos“ gimnazijos „Sūduva“, Vilkaviškio „Aušros“ gimnazijos „Nematomas teisingumas“, Kazlų Rūdos Kazio Griniaus gimnazijos komanda „Pradėk nuo savęs“ ir Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos komanda „Blogio medžiotojai“.

Nuotr. Teisinių žinių konkurse „Temidė“ dalyvavę moksleiviai įgijo daugiau patirties ir surado naujų draugų.

Komandos turėjo atlikti penkias užduotis: prisistatyti, išspręsti testus teisine tematika, pristatyti savo sukurtą plakatą ir pakomentuoti jo turinį, suvaidinti įvykį, kuriame atsispindėtų bent penki teisiniai pažeidimai ir atsisveikinti. Papildomus balus komandoms galėjo pelnyti jų sirgaliai, aktyviai palaikantys savo komandą.
 
Mūsų krašto garbę ginantiems Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos komandos „Blogio medžiotojai“ nariams Vytautui Žemaitaičiui, Gretai Žindžiūtei, Audriui Tamašauskui, Aistei Petrauskaitei, Viktorijai Lažauninkaitei ir komandos vadovėms Birutei Šalkauskienei bei Jolantai Kuncaitienei pritrūko sėkmės. Visose konkurso rungtyse jie pasirodė labai gerai, tačiau jiems nepasisekė sprendžiant testus, todėl iš rankų išsprūdo ir galimybė varžytis dėl vienintelio kelialapio į finalinį respublikinio konkurso etapą.

Geriausiai pasirodė ir pirmąją vietą laimėjo renginio šeimininkų komanda, kuri, kaip ir praėjusiais metais dalyvaus finaliniame etape Panevėžyje. Visi teisinių žinių konkurso „Temidė“ dalyviai buvo apdovanoti vertingomis dovanėlėmis ir diplomais.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos