baneris leidinys

sviesaforasBalandžio 4 dieną Šakių „Varpo“ vidurinėje mokykloje vyko pradinių klasių mokinių  saugaus eismo konkursas „Šviesoforas“, kuriame dalyvavo aštuonios komandos iš Lukšių Vinco Grybo gimnazijos, Gelgaudiškio, Griškabūdžio, Plokščių, Lekėčių vidurinių bei Šakių „Aukuro“, Sintautų ir Kidulių pagrindinių mokyklų.

Nuotr. Šakių „Aukuro“ pagrindinės ir Gelgaudiškio vidurinės mokyklų komandos gins rajono garbę regioniniame „Šviesoforo“ konkurse Marijampolėje.

Konkursą organizavo rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius kartu su Šakių rajono kelių policija taip siekdami ugdyti jaunųjų eismo dalyvių kultūrą, kad eismo įvykiuose nukentėtų kuo mažiau nepilnamečių.

Komandos, kurias sudarė po vieną 1 – 4 klasių mokinį, tarpusavyje rungėsi aštuoniose rungtyse. Joms reikėjo atlikti tiek teorines, tiek praktines užduotis. Susumavus rezultatus, konkurso nugalėtoja tapo Šakių „Aukuro“ pagrindinės mokyklos komanda ir juos paruošusi mokytoja Nijolė Ulinskienė, antrąją vietą laimėjo Gelgaudiškio vidurinės mokyklos komanda ir jų mokytoja Virginija Mačiulskienė, trečioji vieta atiteko Lukšių Vinco Grybo gimnazijos komandai ir jų mokytojai Linai Matusienei.
 
Visi konkurso dalyviai ir jų mokytojai buvo apdovanoti savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus bei Visuomenės sveikatos biuro įsteigtomis asmeninėmis dovanėlėmis ir Saugaus eismo viešinimo kompanijos diplomais. Pirmosios ir antrosios vietos nugalėtojai – Šakių „Aukuro“ pagrindinės ir Gelgaudiškio vidurinės mokyklų komandos - gegužės 11 dieną mūsų rajonui atstovaus regioniniame „Šviesoforo“ konkurse Marijampolėje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos