baneris leidinys

Gegužės 7 dieną abiturientams užsienio kalbos (vokiečių) valstybiniu brandos egzaminu prasidėjo 2011-ųjų metų brandos egzaminų pagrindinė sesija. Šiuo metu jau yra paskelbti užsienio kalbų valstybinių egzaminų rezultatai. Geriausiai pasirodė ir iš anglų kalbos egzamino 100 taškų surinko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos moksleivė Vilija Balaševičiūtė.

Šiais metais vokiečių kalbos valstybinį brandos egzaminą rinkosi 616 kandidatų (keturi neatvyko), tarp kurių 56 abiturientai iš Šakių rajono. Šį egzaminą laikė „Žiburio“ gimnazijos (25), „Varpo“ vidurinės mokyklos (21), Kudirkos Naumiesčio gimnazijos (8) moksleiviai, o iš Lukšių V.Grybo gimnazijos ir suaugusiųjų klasės po vieną abiturientą. Mūsų rajone geriausiai egzaminą išlaikė Šakių „Žiburio“ gimnazijos moksleivis. Jis iš 100 galimų taškų surinko 95, o antroje vietoje liko Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos abiturientas surinkęs 86. Šiek tiek mažiau (68 taškus) surinko suaugusiųjų klasės kandidatas.

Rusų kalbos egzaminą laikė trys mokiniai iš Marijampolės profesinio rengimo centro (19 taškų), „Žiburio“ gimnazijos (27 taškai) ir daugiausiai taškų surinko abiturientas iš suaugusiųjų klasės (45 taškai).

Norinčiųjų laikyti anglų kalbos egzaminą buvo daugiausiai, net 148 abiturientai, iš kurių penki neatvyko. Šiais metais geriausiai egzaminą išlaikė abiturientai iš „Varpo“ vidurinės mokyklos. Vienas moksleivis gavo 96 taškus, kitas – 97, o daugiausiai, net 100 taškų, surinko Vilija Balaševičiūtė.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos