baneris leidinys

Rugpjūčio 24 dieną Seime vyko tradicinė mokslo metų pradžios konferencija „Švietimas Lietuvos sėkmei“. Į ją aptarti naujų mokslo metų aktualijas ir prioritetus susirinko visų savivaldybių švietimo padalinių vedėjai, Prezidentūros, Seimo, profesinių sąjungų atstovai, ministerijos vadovai.

Mūsų rajonui atstovavo savivaldybės mero pavaduotoja Rima Rauktienė bei Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Vyda Pranckevičienė. Pasak jos, svarbiausias dėmesys konferencijoje buvo skirtas vaikų ugdymo kokybei ir prieinamumui.

Švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius pabrėžė, kad ateinančiais mokslo metais svarbus tęstinumas įgyvendinant šiuos prioritetus: išlaisvintą kūrybiškumą, saugų ir sveiką vaiką, savarankišką ir atsakingą mokyklą. Kalbėdamas apie naujųjų mokslo metų darbus, jis išskyrė naujo Švietimo įstatymo įgyvendinimą, ikimokyklinio ugdymo galimybių įvairovę ir plėtrą, mokyklų vadovų kompetencijos augimą. Numatoma pasiruošti neformalaus švietimo krepšelio įvedimui bei svarstyti pedagogų kvalifikacijos tobulinimo koncepcijos projektą.

„Bendri visų mūsų darbai turi vesti į kiekvieno vaiko sėkmę, o remtis turim kūrybinga, savarankiška ir atsakinga mokykla,“ - akcentavo švietimo ir mokslo ministras.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos