baneris leidinys

jaunimas4Praėjusį šeštadienį Šakių kultūros centro „Jaunystė“ vadinamajame akvariume rinkosi aktyvus rajono jaunimas. Jaunuolių susitikimą inicijavo aktyvistė, dabar jau aukštuosius mokslus kremtanti Bernadeta Domeikaitė. Susirinkime buvo aptarti jaunimo veiklos rezultatai.

Nuotr. Praėjusį šeštadienį Šakių kultūros centre „Jaunystė“ vyko aktyvaus rajono jaunimo susitikimas. Jo metu jaunuoliai aptarė nuveiktus darbus ir ateities planus.

Bernadeta Domeikaitė šiuo metu studijuoja, tačiau Šakių rajono nepamiršta. Praėjusį šeštadienį ji sukvietė aktyvius rajono jaunuolius į bendrą susitikimą, vykusį kultūros centre „Jaunystė“. Šiais metais (ypač vasarą) vyko daug įvairių jaunimo projektų. B. Domeikaitė įsitikusi, jog dažniausiai jaunimo stovyklų metu kyla daug idėjų, tačiau jų neišsakius, dalis lieka užsimirštos. Susitikime buvo dalijamasi patirtimi, kaip sekėsi vykdyti projektus bei juose dalyvauti. Buvo rodomos projektų nuotraukos, filmukai. Šakių rajono jaunimo sąjungos „Apskritasis stalas“ pirmininkė Milda Kuraitė ir savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė Danutė Jurgutienė pristatė tarptautinę vasaros stovyklą „Kūrybiškumas be sienų”, kurioje dalyvavo Šakių ir Vokietijos jaunimas. Taip pat buvo pristatyti tokie renginiai kaip „Susitinkam vakare”, Šakių „Žiburio“ gimnazijos organizuojamos meno dienos „Plyta“. Apie Lietuvos mokinių parlamento veiklą kalbėjo parlamentarė, varpietė Modesta Domeikaitė.
 
Susitikimo iniciatorė susirinkusiems papasakojo įspūdžius iš Rumunijoje vykusios jaunimo stovyklos, kurioje dalyvavo bulgarai, vengrai, rumunai ir lietuviai. Rumunijoje viešėjusi Bernadeta susipažino su šioje šalyje labai išpopuliarėjusia savanoryste. Pasak merginos, rumunai kviečiasi savanorius iš viso pasaulio, kurie dirba bendruomenės reikmėms, padeda ligoninėse, darželiuose, stovyklose, moko žmones užsienio kalbų. Apie savanorystę diskutavę jaunuoliai teigė, jog būtų šaunu ir į Šakius pasikviesti kokį užsienietį.

Be jau įgyvendintų projektų buvo aptarti ir ateities planai. Pasak B. Domeikaitės, artimiausiu metu bus siekiama Jaunimo reikalų tarybos susirinkime pristatyti jaunimui gimusią naują idėją. Šeštadienį jaunimas nusprendė, jog būtų gerai moksleiviams suteikti galimybę atlikti trumpą praktiką įvairiose rajono institucijose ir organizacijose. Anot jaunimo, tai būtų palengvinimas renkantis profesiją.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos