baneris leidinys

Net 109 Lietuvos mokyklos, pasisakančios už sveiką mitybą ir gyvenseną, prisijungė prie projekto „Sveikatiada“. Tarp jų ir mūsų rajono Paluobių, Žvirgždaičių, Sudargo Martyno Sederevičiaus, Kidulių ir Slavikų pagrindinės mokyklos bei Griškabūdžio gimnazija.

Projektas “Sveikatiada” - socialinė iniciatyva, kuria siekiama formuoti sveikos mitybos ir fizinio aktyvumo įgūdžiais pagrįstą kultūrą mokyklose. Išskirtinis dėmesys šiame projekte skiriamas mokyklų bendruomenėms, kurios kviečiamos smagiai ir mokiniams patraukliomis priemonėmis - žaidynėmis, viktorinomis, netradicine aktyvia veikla per pamokas ir pertraukas ar po pamokų - ugdyti supratimą apie mitybą ir fizinį aktyvumą, kad sveikai gyventi irgi gali būti smagu.

Pasak projekto vadovės Jūratės Nakaitės, šiais mokslo metais rugsėjo 23 dieną startavo pirma veikla - „Vaisių ir daržovių mitingas“, kuriame dalyvavo tik Paluobių pagrindinė mokykla. Jaunųjų mitinguotojų tikslas - per dieną suvalgyti daugiau nei paprastai sodo bei daržo gėrybių ir puikiai išmanyti jų vertingąsias savybes, suteikiančias gardžiosioms gamtos dovanoms neabejotiną pranašumą kovoje su populiariais, bet nesveikais užkandžiais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos