baneris leidinys

darzelis_ruduo“Bulvė kalbina buroką: - tau visai, brolyti, bloga. Šeimininkė bėga skuba, ji įmes tave į sriubą. O burokas tiktais juokias - kas čia tokio, kas čia blogo“, - tokiais ir panašiais posmais visą mėnesį bendrauja Šakių lopšelio darželio „Klevelis“ auklėtiniai. Jie ne tik bando prakalbinti daržoves, bet ir kuria įvairiausius kūrinius, skanauja, ruošiasi madų šou.

Nuotr. „Nykštukų“ grupė, vadovaujama auklėtojų Skirmos Virbylienės (dešinėje) ir Rasos Leščevičienės, iš rudens derliaus gėrybių sukūrė du tautiniais rūbais pasipuošusius senukus.

Šis mėnuo Šakių lopšelyje darželyje „Klevelis“ yra rudens raiškos mėnuo. Pirmąją savaitę iš derliaus gėrybių darželinukai kieme kūrė įvairiausias skulptūras, kurias pristatė bei aptarinėjo vieni su kitais. „Pažiūrėti tikrai buvo į ką - kas kirmėliuką iš arbūzų padarė, kas vėžliukus ar kitokius gyvuliukus pagamino, kas puokštes sukūrė ar du senelius, aprengę tautiniais rūbais kieme pasodino... Galiausiai vaikai atsisveikino su daržovėmis, kurias miško gyvūnams išvežė apsilankęs miškininkas.

Antrąją savaitę darželinukai tęsė savo rudeninę kelionę. Grupėse jie rengė įvairių spalvų daržovių suneštinius ir taip ne tik sužinojo, kokios tai daržovės, kaip jos auga, ar kokios gali būti, bet ir jas ragavo, skaičiavo, surengė mišrainių dieną, savo gaminiais dalijosi vieni su kitais.
 
Pasistiprinę ir gerai nusiteikę „Klevelio“ auklėtiniai šią savaitę jau kuria rudeninius aprėdus iš gamtinių medžiagų, kuriuos pristatys madų šou „Rudeninis rūbas“. Vėliau jie rudens tematika išpuoš laiptines ir grupes. Tad veiklos ir užmojų tikrai nestinga. Svarbiausia, kad ir vaikams, ir auklėtojoms netrūksta noro bei motyvacijos žengti kūrybinio pažinimo keliu.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos