baneris leidinys

zaidimu_kambarysPraėjusį pirmadienį Šakių vaikų lopšelyje – darželyje „Klevelis“ vaikai apstulbo nuo staigmenos – jiems buvo pristatytas naujut naujutėlis Žaidimų kambarys. Pasirodo, ši idėja, jau seniai kirbėjusi vedėjos Vilijos Butikienės galvoje, pagaliau išvydo dienos šviesą.  

Nuotr. Meškinas Rudnosis aprodė vaikams Žaidimų kambarį ir papasakojo, kaip smagiai čia galima praleisti laiką.

Pasak jos, išsikrausčius Globos grupei, liko tuščios patalpos, jos kurį laiką buvo niekam nereikalingos ir naudojamos įvairių daiktų sandėliavimui. Tada vedėjai ir gimė Žaidimų kambario vizija. Atsiradus galimybei, patalpos buvo suremontuotos ir pagaliau čia duris vaikams atvėrė Žaidimų kambarys. „Tačiau taip jį galima pavadinti tik sąlyginai, - prasitarė V.Butikienė. – Šioje patalpoje daugiau bus skatinamas vaikų sveikatinimas: nupirkta daugiau sportinių ir pėdučių masažavimo įrengimų nei žaislų.“

Lopšelio – darželio vedėja teigė, kad dar nesuskaičiavo, kiek kainavo Žaidimų kambario įrengimas, tačiau aišku, jog tam reikėjo nemažų investicijų -  ne tik remontas, bet ir roletai ant langų bei sportiniai įrengimai kainuoja didelius pinigus.

Skatindama vaikų sveikatingumą, norą sportuoti, V.Butikienė ateityje planuoja įsigyti ir tokių sportinių žaidimų kaip trikrepšinis priemonių, rutulinį baseiną. Vedėja tikisi, kad tam pritars ir tėvai, todėl su jų pagalba Žaidimų kambaryje vaikams atsiras vis daugiau galimybių žaisti sportinius žaidimus, ugdyti supratimą apie sveikatą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos