baneris leidinys

Spalio 14 dieną rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyrius gavo Švietimo ir mokslo ministerijos Bendrojo ugdymo ir profesinio mokymo departamento direktoriaus Alvydo Puodžiuko vienareikšmį atsakymą - Gelgaudiškio vidurinė mokykla nebus įtraukta į šių metų akreditacijos planus.

Rašte teigiama, kad išimtys akredituojant programas nenumatytos, o vidurinio ugdymo programą, įgyvendinamą Gelgaudiškio vidurinėje mokykloje, būtų galima akredituoti, kai mokykla bus sukomplektavusi dvi 11 – ąsias klases.

Gelgaudiškiečių siekis tapti gimnazija šiandien neįgyvendinamas dėl vieno „nelemto“ ir paties svarbiausio kriterijaus - ne mažiau kaip dviejų vienuoliktųjų klasių komplektacijos tris artimiausius metus. Žinant šiandieninę situaciją, kad realios tokios galimybės be 2013 – 2014 metų Gelgaudiškio vidurinė mokykla neturės ir ateinančius dvejus metus iš eilės mokykla komplektuos tik po vieną vienuoliktą klasę, ir buvo galima tikėtis, kad net pritarus savivaldybės tarybai, akreditacinės komisijos atsakymas gali būti neigiamas.

Gelgaudiškio vidurinės mokyklos direktorius Romas Dumbliauskas apgailestavo dėl tokio Švietimo ir mokslo ministerijos atsakymo, tačiau tikino, kad mokyklos bendruomenė rankų nenuleis ir, kai tik sulauks realios galimybės išpildyti visus privalomus kriterijus, vėl kreipsis dėl mokyklos įtraukimo į akreditavimo planus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos