baneris leidinys

Spalio 21 dieną Šakiuose vyko Lietuvos moksleivių sąjungos (LMS) mokymai, kurių metu Šakių rajono moksleivių taryba prisijungė prie LMS ir tapo Šakių mokyklų savivaldų informavimo centru. Susitikimo metu buvo pristatyta LMS, visuomeninės, savarankiškos ir savanoriškos organizacijos veikla, tikslai ir galimybės jaunimui. Susitikimo metu vyko paskaita – diskusija „Galimybės bendradarbiaujant“.

Didžioji mokymų dalis vyko darbo grupėse, kuriose buvo ieškoma ne tik problemų, bet ir Šakių mieste esančių privalumų jaunimui. Pasirodo, jog šių yra daugiau negu dažnai linksniuojamų problemų. Išskirtos pagrindinės problemos - maža pramogų pasiūla, jaučiamas informacijos sklaidos apie renginius ir popamokinę veiklą trūkumas ir mokinių nemotyvuotumas dalyvauti visuomenėje veikloje. Viena iš jų - finansavimo trūkumas jaunimo idėjoms realizuoti. Darbo grupėse buvo bandoma kurti planus, kaip juos spręsti.Pavasarį turėtų vykti projektų rašymo ir vadybos kursai, kur bus konsultuojama, kaip tinkamai prašyti paramos iš rėmėjų.

Kaip po susitikimo kalbėjo Šakių jaunimo „Apskritasis stalas“ pirmininkė Milda Kuraitė, privalumų gausa tikriausiai nustebino kiekvieną susitikimo dalyvį. Nors jaunimas bendrauja su daugeliu įvairių organizacijų bei įstaigų, jie nusprendė, kad bendradarbiavimas su Šakių rajono savivaldybe, Šakių kultūros centru ir jaunimo koordinatore Danute Jurgutiene, pats svarbiausias dalykas, kurio galėtų pavydėti kitų rajonų jaunimas.

Susitikimo metu buvo nuspręsta suvienyti moksleiviją, kad kiekviena mokyklos savivalda galėtų nevaržomai išreikšti save rajone ir jaunimo politikoje.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos