baneris leidinys

siesartenuSpalio pradžioje Siesartėnų pagrindinės mokyklos koridoriaus erdvė pražydo įvairiaspalviais rudens žiedais bei mokinių išradingumo ir kūrybiškumo vaisiais. Čia, tarsi pasakų pasaulyje, cukinijos, moliūgai, morkos, burokėliai, bulvės virto plaukiančiais laivais, prašmatniais automobiliais, daugiaaukščiais namais.

Nuotr. Siesartėnų pagrindinės mokyklos pradinukai krepšinį moka žaisti ne tik su kamuoliu, bet ir su kaštonais.


Pasak Siesartėnų pagrindinės mokyklos lietuvių kalbos mokytojos Laimos Bendžiūnaitės visa mokykla šventė Rudenėlio šventę. Aišku, labiausiai auksaspalviu rudeniu ir jo turtais džiaugėsi mokyklos mažiausieji - ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo vaikai. Auklėtoja  Laima Juškienė juos išmokė eilėraštukų ir dainelių apie rudenėlį. Mažieji ne tik deklamavo eilėraščius ir dainavo daineles apie raudonskruostį pomidorą ar dygliuotąjį ežiuką, bet ir žaidė žaidimą „Kiškis ilgaausis“, šoko ratelį „Graži mūsų šeimynėlė šiandien susirinko...“, visiems parodė  nuotaikingą „Ropės“ inscenizaciją. Jiems lygių nebuvo ir kaštonų „krepšinyje“ bei margaspalvių medžių lapų piešime.

Su visa mokyklos bendruomene linksmai bendravo ir kartu su vaikais žaidė čia trumpam užsukęs dėdė Rudenėlis, kuris negalėjo atsistebėti gražia mokinių darbelių paroda ir nuotaikingais žaidimais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos