baneris leidinys

geologai2Gruodžio 2 – 3 dienomis Vilniuje vyko jau XXII – oji šalies Jaunųjų geologų olimpiada, kurioje jau daugelį metų dalyvauja Griškabūdžio gimnazijos Jaunųjų geologų būrelio „Kreidukai“ nariai ir niekada nepavargstanti jų vadovė Marija Senkienė.

Nuotr. Olimpiadoje šiais metais dalyvavo penkios geologų būrelio narės ir jų vadovė M. Senkienė (kairėje).
 
Šie metai – ne išimtis. Į olimpiadą vyko šeštokės: Silvija Petrauskaitė, Karolina Išganaitytė, Asta Laurinaitytė, Emilija Stravinskaitė ir aštuntokė Donata Laurinaitytė.
 
Pasak M.Senkienės, jų tikslas ne laimėti, bet dalyvauti. Be to, tokie renginiai praturtina moksleivių žinias apie žemės plutą sudarančias uolienas, praplečia kultūrinį akiratį. Mergaitės ne vien sprendė užduotis ir dalyvavo Lietuvos nacionaliniame muziejuje vykdomoje edukacinėje programoje „Akmens amžius Lietuvoje“. Jos apsilankė dar tik tris mėnesius veikiančiame, pirmajame Rytų Europoje Deimantų muziejuje, pasigrožėjo Katedros aikštėje įžiebta Kalėdų eglute, pasivaikščiojo po Vilniaus Katedrą.

Tad nors prizinių vietų ir neužėmė, tačiau olimpiados dalyvės grįžo nei kiek nenusiminusios, bet pasisėmusios naujų įspūdžių ir nuoširdžiai pabendravusios su senais savo bičiuliais.

Olimpiadą, kaip ir kitus įvairius renginius: vasaros mokomąsias stovyklas, konferencijas ir parodas, organizavo Lietuvos jaunimo turizmo centras kartu su Lietuvos geologų sąjunga.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos