baneris leidinys

skruzdelynasGruodžio 23 dieną tradiciniame Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos kalėdiniame renginyje pirmą kartą mokyklos tėvų komiteto nariai surengė geriausių mokytojų rinkimo konkursą. Prieš mėnesį moksleivių tėvams buvo išdalintos anketos su mokytojų pavardėmis. Iš jų tėvai turėjo išrinkti mėgstamiausią, geriausiai savo dalyką išmanantį ir geriausiai savo mokinius suprantantį mokytoją.

Nuotr. UAB „Gulbelė“ mokytojams dovanojo įspūdingo dydžio skruzdėlyną - didesnis nei vieno metro aukščio kepinys svėrė maždaug 25 kilogramus.

Kadangi į sąvoką „geriausias“ įeina daug asmeninių savybių, tai mokyklos tėvų komiteto pirmininkė Rima Vasaitienė paprašė į tas pačias anketas surašyti ir visus su jomis susijusius komentarus. Po ilgų svarstymų ir skaičiavimų pagaliau buvo paskelbti geriausieji iš geriausiųjų. Pradinių klasių mokytojų tarpe pagerbtos net penkios dažnai mažųjų mamomis vadinamos moterys. Tai Virginija Čereškevičienė, Aurina Bernotienė, Aušra Gudiškienė, Lilija Žurauskienė ir Jūratė Daniliauskienė.

Be to, buvo išrinkta ir dešimt geriausių dalykų mokytojų. Jų tarpe Vilija Meškaitienė, Liudas Jurgaitis, Teresė Kymantienė, Jolanta Janušaitytė, Rita Grybienė, Violeta Gurgždaitienė, Jolanta Simokaitienė, Rita Mauzienė, Ingira Jakienė ir Algimantas Vorevičius. Visiems geriausiems mokytojams buvo įteiktos knygelės su auksinėmis tėvų mintimis – gražiausiais jų asmeninių savybių komentarais ir rožės žiedais.
 
Pasak Tėvų komiteto narės Brigitos Jokūbaitienės, gal mokytojams ir buvo netikėti tokie „Varpo“ vidurinės mokyklos geriausių mokytojų rinkimai, tačiau taip pirmą kartą norėjosi didesnį dėmesį parodyti ir padėkoti patiems geriausiems šių metų pedagogams.

Mokyklos administracija dėkojo visiems esamų ir buvusių mokyklos moksleivių tėvams,  materialiai ir moraliai prisidedantiems prie mokyklos gerovės. Už paramą ir visokeriopą pagalbą organizuojant mokyklos renginius direktorius Vitas Daniliauskas jiems įteikė net 16 Padėkos raštų ir atminimo dovanėlių.
Aišku, kaip visuomet nebuvo užmiršta ir mokyklos vadovo asmeninė šventė. Su gimtadieniu jį sveikino tėvai, mokytojai ir rajono savivaldybės valdžia.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos