baneris leidinys

aviacijaAntradienį Kriūkų vidurinės mokyklos 9 - 12 klasių moksleiviai lankėsi Valstybės sienos apsaugos tarnyboje, kur susitiko su Aviacijos rinktine. Pasieniečių pilotai supažindino moksleivius su savo darbui ir sraigtasparnių panaudojimu Lietuvos sienos apsaugai.

Nuotr. Antradienį Kriūkų moksleiviai susitiko su VSAT Aviacijos rinktine, kuri jaunimą supažindino su vykdoma veikla ir naudojama technika.  

Antradienį Trakų rajone, Paluknio kaime, įsikūrusią pasieniečių Aviacijos rinktinę lankė Kriūkų vidurinės mokyklos 9-12 klasių moksleiviai. VSAT orlaiviai ir aviacinė veikla šįsyk domino tik vaikinus. Rinktinės pareigūnai svečiams pristatė savo padalinio veiklą, funkcijas, papasakojo apie pasieniečių sraigtasparnių ir pilotų dalyvavimą tarptautinėse operacijose saugant Europos Sąjungos išorės sienas bei veiklą užtikrinančią sklandų Kaliningrado tranzito schemos funkcionavimą. Jaunuoliai domėjosi už ES lėšas įsigyta VSAT technika, vaizdo stebėjimo sistemos galimybėmis, sraigtasparnių konstrukcija. Nors už lango jau įsitvirtino tikra žiema, visi moksleiviai lauke noriai stebėjo mokomuosius VSAT sraigtasparnių skrydžius, nė kiek nesibaimindami orlaivių menčių sukeltos pūgos.

Tai buvo paskutinis VSAT Aviacijos rinktinėje surengtas renginys svečiams iš įvairių šalies mokyklų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos