baneris leidinys

informatikaiPraėjusį penktadienį Marijampolėje vyko, jau tradiciniu tapęs, dr.Juozo Kazicko programuotojų konkursas. Jame dalyvavo 49 moksleiviai iš Marijampolės, Vilkaviškio, Prienų, Kalvarijos, Jurbarko ir Šakių rajonų. Mūsų rajonui jau ne pirmus metus čia atstovavo Lukšių Vinco Grybo  gimnazijos moksleiviai. Sėkmė juos lydėjo ir šiais metais.

Nuotr. Lukšių Vinco Grybo gimnazijos jaunųjų programuotojų Liudo Štrimaičio (sėdi), Sauliaus Kazoko, Luko Biliutavičiaus ir Juliaus Stanevičiaus (stovi iš kairės į dešinę) žinios ir šiemet puikiai įvertintos dr.Juozo Kazicko konkurse.

Liudas Štrimaitis, užpraeitų metų šio konkurso nugalėtojas, vos keliais taškais atsiliko nuo Marijampolės Sūduvos gimnazijos moksleivio Mindaugo Narušio, tapusio nugalėtoju, ir laimėjo antrąją  vietą.  Trečiąją vietą, kaip ir praėjusiais metais, užėmė Saulius Kazokas. Šio konkurso prizininkai buvo apdovanoti diplomais, atminimo dovanėlėmis ir piniginėmis premijomis. Pagyrimo vertas ir dešimtokas Evaldas Pavalkis, kuris labai nedaug atsiliko nuo prizininkų ir užėmė devintąją vietą.

Gerai pasirodė ir aštuntokai Julius Stanevičius bei Lukas Biliutavičius. Jiems buvo įteikti Jauniausiųjų konkurso dalyvių diplomai. Gimnazistų informacinių technologijų mokytojas Antanas Burkšaitis, džiaugėsi tokiu puikiu savo auklėtinių žinių įvertinimu.

Konkurso metu jis dalyvavo čia pat vykusiame seminare „C++ programavimo kalba mokykloje“, kuri bus pradėta mokyti Lietuvos mokyklose.  Beje, ši kalba jau keletą metų dėstoma Lukšių Vinco Grybo gimnazijoje. Kartu su Kauno technologijos universiteto dėstytojais, kurie pateikė užduotis ir vertino darbus, universiteto studentai demonstravo moksleiviams ir mokytojams geriausius savo sukurtus darbus.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

StiprusKartu1
 

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos