baneris leidinys

Lukšių Vinco Grybo gimnazijos ikimokyklinukai ir pradinukai nuo šių metų taip pat valgys vaisius ir pieno produktus. Mokykla įsijungė į Europos Sąjungos finansuojamas „Pienas vaikams“ ir „Vaisiai vaikams“ programas.

Už šių programų vykdymą atsakingos direktorės pavaduotoja Irena Korsakienė, socialinė pedagogė Audronė Maceikienė,  vyriausioji virėja Birutė Baltrušaitienė, virėja Jūratė Kriščiūnienė, pradinių klasių mokytojos ir ikimokyklinio skyriaus auklėtojos.

Programos „Pienas vaikams“ tikslas – pagerinti vaikų mitybą, ugdyti pieno vartojimo įpročius, skatinti pieno produktų vartojimą. Programos esmė – pieno ir kai kurių pieno produktų patiekimas nemokamai. Ikimokyklinukams ir pradinukams siūloma „Šeimininkės “ 2,5% pieno, „Šeimininkės“ 2,5% kefyro,  „Pik-Nik“ 40% plėšomų sūrio lazdelių, 8% sūrelių „Lila Vanila“.  Tiekėjas AB „Žemaitijos pienas“ rūpinasi, kad vaikai kiekvieną dieną valgytų šviežius, skanius ir sveikus pieno produktus.

Vaisių vartojimo skatinimo programa „Vaisiai vaikams“ sudaro sąlygas mokiniams skanauti vaisius ir daržoves bendraamžių aplinkoje. Moksleiviams  skiepijamas supratimas apie vaisių ir daržovių vartojimo teigiamą poveikį  sveikatai, ugdomi sveiko maitinimosi įpročiai, mažinama vaikų nutukimo rizika. Tiekėjas UAB „Gulbelė“ vaikams kasdien atveža morkų, obuolių, citrusinių vaisių, bananų ar kriaušių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos