baneris leidinys

pranckevicienePapildomos 1-5 klasių mokinių atostogos dėl šalčių iš vasario 20-24 dienos atkeliamos į vasario 9-15 dienas.

Pasak Švietimo ir sporto skyriaus vedėjos Vydos Pranckevičienės, šią savaitę mokiniai į pamokas rinkosi geriau nei ankstesniąją, tačiau 1-5 klasių atostogos dėl šalčių atkeliamos. Taigi, kaip aiškino vedėja, pradinukai nuo ketvirtadienio į pamokas jau neina, o vyresnių nei 5 klasių mokiniai galimybės atostogauti neturi, ir pamokas lankyti privalo. Visgi ir jiems laisvadienių bus šiek tiek daugiau nei įprastai. Vasario 16-oji yra valstybinė šventė ir nedarbo diena, o už vasario 17-ąją, pasak vedėjos, jau atidirbta, tad mokiniai į mokyklas turės sugrįžti vasario 20 dieną.

Spustelėjęs šaltis švietimo įstaigoms padarė žalos. Praėjusią savaitę Griškabūdžio gimnazijoje trūko sporto salės vamzdžiai, Gelgaudiškio darželyje buvo užšalęs vanduo, tačiau rajono valdžia sako, jog tai tik menki nuostoliai ir artimiausiu metu šie nesklandumai bus pašalinti. „Mažiau šildė, tai ir sutrūko radiatoriai, tik dabar niekas nenori prisiimti atsakomybės, bet sutvarkysim“, - patikino administracijos direktorius Juozas Puodžiukaitis.

O kaip yra su darželinukais? Nors ir negausiai, tačiau jie darželius lankė. „Darželiai dirba, nors vaikai renkasi prastai. Bet yra sudarytos sąlygos, kad tie tėveliai, kurie neturi kur palikti savo vaikų, juos galėtų vesti į darželius“, - teigė V. Pranckevičienė. Juk ar šalčiai, ar ne, ne visi turi galimybes mažuosius palikti namuose. Kaip ir vyresnieji - nors ir nėjo į pamokas, bet dažnas jų laiką leido ne šiltuose namuose.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos